Już na początku września Sergey Spivak zmierzy się z Cirylem Gane. Do starcia dojdzie w rodzinnej Francji Gane, ale Spivak nie odczuwa przez to większej presji związanej z walką.

Gala UFC Paris: Gane vs Spivak odbędzie się 2 września w hali Accor Arena w Paryżu. W walce wieczoru dojdzie do starcia w wadze ciężkiej pomiędzy Cirylem Gane a Sergeyem Spivakiem. Gane zajmuje obecnie drugie miejsce w rankingu wagi ciężkiej, a Spivak jest na pozycji siódmej. Przed nadchodzącym pojedynkiem Spivak w rozmowie dla UFC stwierdził:

Dla mnie nie jest to nic wyjątkowego. Po prostu kolejna walka. Walka przeciwko rywalowi, który jest wyżej w rankingu. Ja muszę tylko dalej iść przed siebie i wygrywać.

Gane w ostatnim pojedynku szybko przegrał z Jonem Jonesem w walce o pas, ale dla Spivaka to starcie nie jest żadnym wyznacznikiem tego, czego może się spodziewać w oktagonie.

Każda walka jest inna. Jego ostatni występ nie oznacza, że czeka mnie lekka przeprawa. Skupiam się w całości na najbliższym pojedynku.

Spivak walczy dla UFC od roku 2019. Aktualnie jest po trzech wygranych z rzędu. W ostatnich pojedynkach poddał Derricka Lewisa oraz znokautował Augusto Sakaiego i Grega Hardy’ego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Welterweight

2,012 komentarzy 4,343 polubień

"Jego ostatni występ nie oznacza, że czeka mnie lekka przeprawa" no raczej, nazywasz się Spivak a nie Jones :jjsmile:

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

11,981 komentarzy 27,582 polubień

"Jego ostatni występ nie oznacza, że czeka mnie lekka przeprawa" no raczej, nazywasz się Spivak a nie Jones :jjsmile:

To nie Jons pokonał francuza
On sam był taki osrany i sparaliżowany że czekał tylko na egzekucje
:jjsmile:

Odpowiedz 1 Like