T.J. Dillashaw, który podczas gali UFC 227 zmierzy się ponownie z Cody Garbrandtem, uważa że kolejne zwycięstwo nad Codym pozwoli mu zostać najlepszym zawodnikiem wagi koguciej w historii tego sportu.

To zwycięstwo zagwarantuje mi tytuł najlepszego zawodnika wagi koguciej w historii. Wiem, że jestem najlepszy. Przegrałem niejednogłośną decyzją z Domickiem Cruzem i to wszystko zmieniło. Byłem pewny, że wówczas wygrałem. To wszystko zmieniło, ale jestem najlepszym zawodnikiem tej kategorii wagowej na świecie.

Dillashaw powiedział również, że ma ambitne plany podboju rankingu najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowe.

Pracuję dalej nad tym, by ugruntować moje dziedzictwo. Gdy już to zrobię, poszukam nowego wyzwania, aby stać się najlepszym możliwym zawodnikiem bez podziału na kategorie wagowe.

28 KOMENTARZE

 1. Znajoma w pracy ma yorka o imieniu TJ. I cały czas nawija o nim jakieś smuty, jak TJ to, jak TJ sro. I tak do zajebani@.::duszenie::

  Tak że dla mnie wąż to bardziej pies.

 2. TJ , Bisping i covington to najbardziej nielubiani przeze mnie zawodnicy. Cody musisz!

  mnie bardziej zastanawia jak mozna Codiego lubiec

 3. Ja się z nim zgadzam. Pokonał każdego kogo mu dali, oprócz Dodsona, ale tam było przedwczesne przerwanie. Z Cruzem go przewałowali. Oby teraz ponownie znokautował pupilka Dany, byle tylko nie dał się trafić czymś mocniejszym pod koniec rundy 😆

 4. A chuj to kogo obchodzi, męszczyzna zaczyna się powiedzmy od 70 kg wszystko niżej to chłopcy

  Pierdolenie zakompleksionych ludzi. Jestes nikim i nic w zyciu nie osiagnales? To poczuj sie lepiej chociaz wmawiajac sobie ze Twoja waga to osiagniecie

 5. Pierdolenie zakompleksionych ludzi. Jestes nikim i nic w zyciu nie osiagnales? To poczuj sie lepiej chociaz wmawiajac sobie ze Twoja waga to osiagniecie

  Człowieku ja piszę to dla beki a Ty spinasz dupe,i kto tu ma jakieś kompleksy???

 6. Człowieku ja piszę to dla beki a Ty spinasz dupe,i kto tu ma jakieś kompleksy???

  To internety, nie wiadomo kiedy beka kiedy nie.

  Ja slyne z tego ze jestem najbardziej powaznym czlowiekiem na forum. Nie pije, nie cpam, nie rucham, nie znam sie na zartach.

 7. Z

  To internety, nie wiadomo kiedy beka kiedy nie.

  Ja slyne z tego ze jestem najbardziej powaznym czlowiekiem na forum. Nie pije, nie cpam, nie rucham, nie znam sie na zartach.

  Z serca współczuję;)udanego dnia,piona

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.