Dhiego-Lima

(Fot. Leonardo Fabri / Sherdog.com)

Niedoszły rywal Pawła Pawlaka, Dhiego Lima (MMA 10-4), żegna się z UFC. Informację o zwolnieniu Brazylijczyk przekazał na Facebooku.

Lima walczył w dywizji półśredniej. Był uczestnikiem 19. sezonu The Ultimate Fightera, gdzie pokonał Tima Williamsa i Rogera Zapatę. W oktagonie UFC dorobił się bilansu 1-3. 26-letni zawodnik ogłosił, że nie jest już częścią UFC, a także poinformował, że do końca 2015 roku nie chce stoczyć już żadnej walki:

Spędziłem niesamowite wakacje z moją rodziną w Brazylii. Nie jestem już zawodnikiem UFC, więc do końca roku biorę sobie wolne od walk. Będę skupiał się tylko na treningu, a w przyszłym roku -gdy złapię świeżość -powrócę do walczenia. Dziękuję UFC za wszystko […] Muszę stoczyć kilka pojedynków poza największą organizacją, żeby się odbudować i powrócić jak zwierzę. Mam wspaniałą rodzinę, przyjaciół, trenerów, i sparingpartnerów. Wierzę w boski plan.

Lima został znokautowany przez Eddiego Gordona w finale turnieju kategorii średniej w TUF 19. Po powrocie do dywizji półśredniej wypunktował Jorge’a de Oliveirę w Brazylii. Dwie z walk, które stoczył w 2015 roku, skończyły się porażkami przez nokaut w pierwszych rundach z rąk Tima Meansa i Li Jinglianga.

1 KOMENTARZ

  1. Trójka była najlepsza, a Hwoarang był jako postać chyba najlepszy, ale jak ogarniałeś tą grę to każdym się dobrze grało, King fajnie zakładał dźwignie, można było chyba 5 po kolei założyć, kiedyś umiałem 3, raz sie udało chyba 4.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.