Po pokonaniu Ray’a Borga i jedenastej z rzędu udanej obronie tytułu mistrzowskiego w wykonaniu Demetriousa Johnsona, Dana White nie ma już wątpliwości, kto jest najlepszych zawodnikiem w historii. Zapytany o to po zakończonej gali UFC 216 powiedział:

Zdecydowanie, to on nim jest. Pobił rekord Andersona Silvy i wszyscy widzieliśmy, że w trakcie ostatniej rundy walki wyglądało na to, że on wiedział co zaraz zrobi. To było imponujące.

Mówiąc o ostatniej rundzie walki, White miał na myśli poddanie jakim został zakończony pojedynek Johnsona z Borgiem.

Joe Rogan, który jest niesamowicie zakręcony na punkcie jiu-jitsu powiedział, że nigdy nie widział czegoś takiego na macie. Powiedział, że Johnson jest niesamowity i taka jest prawda. Demtrious jest najlepszy. Pobił rekord Andersona Silvy i zrobił to w spektakularny sposób.

White dodał, że wydaje mu się, że ludzie zaczynają w końcu doceniać Johnsona i jego osiągnięcia.

Czasami dojście do takiego punktu zajmuje niektórym zawodnikom więcej czasu. Przecież nawet Chuck Liddell nie był przez kibiców uwielbiany. Nie był też nielubiany, zwyczajnie był dla ludzi obojętny. I nagle stał się mega gwiazdą. A Anderson Silva? Gdy kopnął Vitora Belforta w twarz, nagle wszystko eksplodowało.

 

3 KOMENTARZE

  1. Problem z Demetiousem jest taki, że ten klient jest po prostu żaden i nie wzbudza żadnych emocji, mimo tego jaki prezentuje wyjebany w kosmos poziom w octagonie, powinni go wręcz NASA nazywać. To co pokazał w swojej ostatniej walce tylko potwierdziło jakim jest klasowym zawodnikiem (PS, nie jestem jego fanem, nie oglądam jego walk – to była chyba jedna z dwóch, którą widziałem i to tylko ze względu na to, że po nim była walka Fergusona z Lee na którą czekałem z ręką w gaciach)

  2. Dana, co galę mówi że ktoś inny jest GOAT albo królem p4p… Myślę, że oni po prostu chcą z Myszy zrobić gwiazdę na siłę, ale im się nie udaje, bo amerykańskich Januszy te dolne wagi nie interesują. Co zrobisz jak nic nie zrobisz.

  3. Prosilbymbym redakcje mmarocks o niezasmiecanie portalu informacjami o tym nieznanym demetriusie. Prosze wiecej materialow o Pudzianie i Popku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.