Darko Stošić, były pretendent do tytułu mistrzowski wagi ciężkiej KSW, przedłużył kontrakt z polską organizacją.

Podczas gali KSW 87 w Czechach Darko Stošić szybko znokautował Michala Martínka. W wywiadzie po walce Serb zapowiedział, że chce nowego kontraktu i walki o pas.

Chcę być i będę następnym mistrzem. To była moja ostatnia walka w kontrakcie. Wyślijcie mi nową umowę, a na pierwszej stronie możecie napisać: De Fries, idę po ciebie!

Teraz organizacja KSW poinformowała, że przedłużyła współpracę ze Stosiciem.

Darko Stošić ma za sobą siedem pojedynków stoczonych dla organizacji KSW. Były pretendent do tytułu wagi ciężkiej rozbił w okrągłej klatce Michała Włodarka, Michała Andryszaka, Stefana Vojcaka, dwa razy Michała Kitę, a teraz Michala Martinka. W lutym roku 2022 Serb stanął do pojedynku mistrzowskiego z Philem De Friesem, ale nie dał rady czempionowi z Wysp Brytyjskich. Teraz zapowiada chęć zrewanżowania się za tamtą przegraną.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,005 komentarzy 3,090 polubień

Darko Stošić, były pretendent do tytułu mistrzowski wagi ciężkiej KSW, przedłużył kontrakt z polską organizacją. Podczas gali KSW 87 w Czechach Darko Stošić szybko znokautował Michala Martínka. W wywiadzie po walce Serb zapowiedział, że chce nowego kontraktu i walki o pas. Chcę być i będę następnym mistrzem. To była moja ostatnia walka w kontrakcie. Wyślijcie […]

Odpowiedz polub

click to expand...