O tym, że Daniel Omialeńczuk po zakończeniu swojej przygody z UFC ma podpisać kontrakt z organizacją ACB spekulowało się już od jakiegoś czasu. Dziś sam zawodnik potwierdził w Magazynie Sportów Walki Fighters, że to właśnie ACB będzie jego nowym, sportowym domem. Daniel zapowiedział również, że jego debiut u nowego pracodawcy nastąpi 18 listopada, podczas gali w Dubaju.

W tym samym programie Paweł Kowalik, menadżer Daniela, powiedział również, że oferta ACB od początku była najkorzystniejsza dla Omielańczuka.

Oferta ACB była od początku najlepsza, tylko nie chcieliśmy się wiązać bez zapewnionej i zagwarantowanej walki. Cały czas były rozważane różne opcje, dopóki nie mieliśmy pewnego startu. Teraz już wiemy kiedy i gdzie Daniel będzie się bił, więc możemy się wiązać z ACB i złożyć podpisik na papierze.

4 KOMENTARZE

  1. a ten stary po prawej to ktoś z ACB??:-)))) a tak serio to ciekawe gdzie Daniel złapał mistrza do wspólnej fotki

  2. No i pięknie. Teraz wygrać parę razy i liczę że będzie sytuacja w której KSW chce go zatrudnić a on stwierdza że nie chce i wraca do UFC (albo i nawet zostaje w tym ACB).

  3. Heh jak Master Rickson Gracie mam przygotuje Daniela w parterze , to klękajcie narody;) bedą skretowki , balachy, twistery;) jedziesz daniel !!!!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.