O tym, że Daniel Omialeńczuk po zakończeniu swojej przygody z UFC ma podpisać kontrakt z organizacją ACB spekulowało się już od jakiegoś czasu. Dziś sam zawodnik potwierdził w Magazynie Sportów Walki Fighters, że to właśnie ACB będzie jego nowym, sportowym domem. Daniel zapowiedział również, że jego debiut u nowego pracodawcy nastąpi 18 listopada, podczas gali w Dubaju.

W tym samym programie Paweł Kowalik, menadżer Daniela, powiedział również, że oferta ACB od początku była najkorzystniejsza dla Omielańczuka.

Oferta ACB była od początku najlepsza, tylko nie chcieliśmy się wiązać bez zapewnionej i zagwarantowanej walki. Cały czas były rozważane różne opcje, dopóki nie mieliśmy pewnego startu. Teraz już wiemy kiedy i gdzie Daniel będzie się bił, więc możemy się wiązać z ACB i złożyć podpisik na papierze.

21 KOMENTARZE

 1. a ten stary po prawej to ktoś z ACB??:-)))) a tak serio to ciekawe gdzie Daniel złapał mistrza do wspólnej fotki

 2. No i pięknie. Teraz wygrać parę razy i liczę że będzie sytuacja w której KSW chce go zatrudnić a on stwierdza że nie chce i wraca do UFC (albo i nawet zostaje w tym ACB).

 3. Heh jak Master Rickson Gracie mam przygotuje Daniela w parterze , to klękajcie narody;) bedą skretowki , balachy, twistery;) jedziesz daniel !!!!

 4. Powodzenia Daniel! Kontrakt z ACB wyjdzie mu tylko na plus, myślę, że lepsza kasa niż w KSW, lepszy poziom sportowy, no i znowu zwiedzi jakieś ciekawe miejsce, tym razem Dubaj. W KSW zwiedziłby Sękocin Dolny :śmiech:

 5. jak do ACB to moze juz zaczynac "cykl" przygotowawczybeczka

  Tam sa testy ale za chuj nie wierze w ich wiarygodnosc… Choc Polaka to jeszcze moga udupic ale swoich to ni chuj…

 6. Tam sa testy ale za chuj nie wierze w ich wiarygodnosc… Choc Polaka to jeszcze moga udupic ale swoich to ni chuj…

  tam sa testy, ze jak ktos obleje to nie ma zadnego zawieszenia i zadnej informacji o tym, a zawodnik dalej moze normalnie dla nich walczyc

 7. Zdecydowanie najlepsza mozliwa organizacja dla Daniela (okiem fana) ale jak widac rkwniez ze strony samego zawodnika

 8. tam sa testy, ze jak ktos obleje to nie ma zadnego zawieszenia i zadnej informacji o tym, a zawodnik dalej moze normalnie dla nich walczyc

  Od stycznia 2018 maja juz podawac info publicznie… Ale i tak w te testy nie wierze…

 9. ACB jeszcze pociągnie..

  ACB według różnych "ekspertów" miało upaść już dawno temu, to tak trochę jak z wieszczeniem końca świata, niby ciągle pojawiają się kolejne daty, ale ziemia nadal istnieje. Także Daniel zdąży tam jeszcze na emeryturę przejść. 😉

 10. Od stycznia 2018 maja juz podawac info publicznie… Ale i tak w te testy nie wierze…

  w takim razie na przykład taki Ali Bagov nie ma prawa przejść testów jeśli to będzie na serio:lol:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.