Daniel Cormier ma problem z byłym rywalem, Anthonym Johnsonem.

Co prawda Cormier nigdy nie miał większych problemów z Rumblem, jednakże po ostatniej walce DC uległo to zmianie. Aktualny mistrz kategorii półciężkiej UFC w podcaście Talk & Talker otwarcie zaatakował Rumble’a za jego zachowanie przed UFC 214. Według Cormiera Johnson nie powinien być aż tak serdecznym w stosunku do rywala Daniela, Jona Jonesa.

Spotkałem Rumble’a przy okazji ceremonii ważenia przed UFC 214. Podszedłem do niego, porozmawialiśmy chwilę. Przytuliłem go, życzyłem mu dalszych sukcesów po czym zająłem się własnymi sprawami. Miałem do niego szacunek ponieważ to mój były rywal.

Wtedy wszedł Jon Jones. Oczekiwałem, że Rumble zachowa się podobnie jak w stosunku do mnie. Było jednak inaczej – Jon zaczął z nim rozmawiać. Wyglądało to jakby Johnson dawał mu rady. Następnie Jon bodajże zakładał buty, a Rumble znowu go przytulał, jednocześnie dając mu rady na walkę ze mną.

Co Ty mu kur*a doradzasz? Co Ty kur*a odpi*rdalasz? Dlaczego jesteś tak przyjazny? To gość, z którym prawdopodobnie zawalczysz w przyszłości. Nagle jesteś jego przyjacielem? Co to kur*a jest? Masz nadzieję, że wygra, bo ja zbiłem Cię dwa razy? Co Ty kur*a robisz?!

Skończyłem. Nie mam o czym rozmawiać z Rumblem. Po ch*j jesteś tak przyjacielski dla gościa ze swojej kategorii wagowej? Pier*olę to. Według mnie ten gościu to je*any mięczak. Nigdy nie powinieneś być aż tak miłym dla kogoś, z kim możesz zaraz zawalczyć. Możemy się szanować, ale nie przesadzajmy z byciem przyjacielem!

Naprawdę mnie to wkur*iło. Nie będę już się z nikim zaprzyjaźniał, nie będę szanował Johnsona, bo kto tego tak naprawdę potrzebuje? Każdy kto jest aż tak miły dla kogoś ma ku temu jakieś powody, to moje zdanie. Je*ać to!

Mówi się, że w kolejnej walce Cormier zmierzy się ze sparingpartnerem Johnsona, Volkanem Oezdemirem.

3 KOMENTARZE

  1. Chyba chodzi o to że, Antek się przytulił z Danielem jak byli sami, przez co DC uwierzył ze są bliskimi kumplami, ale gdy wszedł Jones nagle RUMBLE pobiegł do Jonsa i był już jego najlepszym funflem, a DC został sam z boku. Prosta sprawa. Widać, ze nie macie uczuć.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.