Dana White zamierza stworzyć nowy, wyjątkowy pas mistrzowski, który będzie tylko jednorazową nagrodą. Nate Diaz po walce z Anthonym Pettisem nawoływał do organizacji o walkę z Jorge Masvidalem. Młodszy z braci wierzy, że ma jest „największym skur*ysynem w MMA” („Baddest Motherfucker”) więc chciał bronić swojego tytułu przeciwko „Gamebredowi”. Prezydent UFC zamierza wysłuchać prośby Diaza, o czym dał znać po UFC 242.

To będzie jednorazowa nagroda. Ktokolwiek wygra, dostaje tytuł „największego skurwysyna w MMA” („BMF”).

Ta walka zaczęła żyć własnym życiem. Nate powiedział w wywiadzie, że ta walka pokaże kto jest największym skur*ysynem w MMA. Zapowiadał, że o takie mistrzostwo się bije. Pomyślałem o tym i zgadzam się. Wchodzę w to.

Walka Diaza z Masvidalem odbędzie się na UFC 244 w Madison Square Garden w Nowym Jorku. Będzie to główna atrakcja tego wydarzenia. Organizacja planowała tam występy Jona Jonesa, Kamaru Usmana czy Colby’ego Covingtona, lecz ostatecznie nie dogadali się oni z gwiazdami MMA.

W Nowym Jorku wystąpią także m.in. Darren Till, Kelvin Gastelum czy Johnny Walker.

45 KOMENTARZE

 1. Myślałem, że takie pasy, to tylko w pro-wrestlingu i ewentualnie freak-MMA federacjach jak FMMA,  a tutaj taki pas powstaje w największej profesjonalnej federacji na świecie. :stevecarell:

 2. jakoś jak eddie elvarez walczył z justinem gacie o miano "najbrutalniejszego zawodnika w ufc" to dana nie zrobił specjalnego pasa.

  #równiirówniejsi

 3. jakoś jak eddie elvarez walczył z justinem gacie o miano "najbrutalniejszego zawodnika w ufc" to dana nie zrobił specjalnego pasa.

  #równiirówniejsi

  Co z tego. To jego decyzja. Ja bym na jego miejscu pewnie odpierdalał gorsze rzeczy. Nate i Masvidal to ciekawa kombinacja dlatego taki pas na pewno wprowadzi zainteresowanie. Jak Money Belt w przypadku CMG/FM.

 4. W wolnym tłumaczeniu "walka o pas największego patusa", szkoda że Mike Perry jest taki kurwa przeciętny i toporny, to by mógł zawalczyć o ten tytuł w przyszłości, pasuje do tego grona wyjątkowo

 5. Myślałem, że takie pasy, to tylko w pro-wrestlingu i ewentualnie freak-MMA federacjach jak FMMA,  a tutaj taki pas powstaje w największej profesjonalnej federacji na świecie. :stevecarell:

  Wszystko zmierza ku kasie. Walka o pas (jakikolwiek) zawsze się lepiej sprzeda niż bez. Nie zdziwię się jak niedługo zobaczymy walkę kobiety vs mężczyzna w UFC. Do tego to wszystko zmierza. Komercjalizacja.

 6. Marketingowa akcja, kto jak kto ale Danka to potrafi, w sumie czemu nie, nie wszystko zawsze musi być poważne :rutekajak:

 7. Juz słyszę w wyobraźni jak Bruce wychodź na środek i krzyczy:

  This is five rounds fight for the best motherfucker chamoionship on the world.

  Introducing first – fighting on the blue corner. MMA fighter who never says please, thanks and sorry!!…

 8. U nas też mogliby się pokusić o kilka tytułów i okazjonalnych pasów. Moje propozycje (wagi nieistotne):

  Walka o tytuł najmniej ambitnego fightera: Mamed vs Gamrot

  Starcie o miano największego prawilniaka (tzw pas sztywniutkich zasad moralnych): Łukasz „Ten, Którego Ksywy Nie Można Wymieniać” Jurkowski vs Tomasz „Ze Strachu się Rozjebałem” Oświeciński.

  Jakieś inne typy?

 9. Na tej samej gali odbędzie się walka McGregora z Abdelazizem o pas największej kurwy w MMA,  Info z wiarygodnego źródła:)

 10. Na tej samej gali odbędzie się walka McGregora z Abdelazizem o pas największej kurwy w MMA,  Info z wiarygodnego źródła:)

  Tak będzie a obydwoje po porażkach są więc ktoś z nich się odkuje

 11. Na tej samej gali odbędzie się walka McGregora z Abdelazizem o pas największej kurwy w MMA,  Info z wiarygodnego źródła:)

  Jak sam MakGrzegorz i Abdelaziz są po porażkach, więc napewno jeden z nich zdobędzie ten pas.

 12. Helwani krytykuje pomysł – jego zdaniem zawodnicy sami powinni zadbać o ewentualne promowanie tego pasa jako trofeum do zgarnięcia. Jeśli UFC zacznie się bawić w tworzenie takich pasów, to zaraz się pojawią pasy Najzabawniejszego Zawodnika UFC, Najfajniejszej Fryzury UFC itp.

 13. U nas też mogliby się pokusić o kilka tytułów i okazjonalnych pasów. Moje propozycje (wagi nieistotne):

  Walka o tytuł najmniej ambitnego fightera: Mamed vs Gamrot

  Starcie o miano największego prawilniaka (tzw pas sztywniutkich zasad moralnych): Łukasz „Ten, Którego Ksywy Nie Można Wymieniać” Jurkowski vs Tomasz „Ze Strachu się Rozjebałem” Oświeciński.

  Jakieś inne typy?

  Walka o szacunek wśród nienawistników. Tutaj jest tylko dwóch kandydatów, wspomniany już przez Ciebie komentator oraz były kolega Mcgregora obecnie hejter Najmana.

 14. Helwani krytykuje pomysł – jego zdaniem zawodnicy sami powinni zadbać o ewentualne promowanie tego pasa jako trofeum do zgarnięcia. Jeśli UFC zacznie się bawić w tworzenie takich pasów, to zaraz się pojawią pasy Najzabawniejszego Zawodnika UFC, Najfajniejszej Fryzury UFC itp.

  Jasne, jasne. Wszyscy z Dana lacznie wiedza, ze to jednorazowa sprawa. A Helwani byc moze jest ekspertem od plakania na wizji ale na pewno nie pasow.

 15. Nie pamiętam kto, ale pisał że Dana nie robi walki obiad w ME w walce Diaza.  A taki chuj właśnie że robi

 16. Helwani krytykuje pomysł – jego zdaniem zawodnicy sami powinni zadbać o ewentualne promowanie tego pasa jako trofeum do zgarnięcia. Jeśli UFC zacznie się bawić w tworzenie takich pasów, to zaraz się pojawią pasy Najzabawniejszego Zawodnika UFC, Najfajniejszej Fryzury UFC itp.

  Dokładnie tak będzie. Wyobraźcie sobie co będzie taki cejudo gadał. Pas intergender manleta albo jakieś inne gówno. A najlepsze jest w tym to, że stworzenie tego "pasa" jest podyktowane głupià polityką wme, która wymaga aby main event zawsze był o pas…

 17. Dawać mie tu walkę na KRS1 o Pas Polsatu dla największego atencjusza w środowisku MMA:kawulpokapoka:

  Juras vs Kapok

  Only on PPV

  :bleed:

 18. Zamiast pasa nagrodą powinien być "pussy wagon".

  PS czy jeśli Diaz dzień przed walką się naćpie, nie dotrze do hali i rozjebie galę, dostanie pas z automatu?

 19. >Dana White stworzy specjalny pas mistrzowski "największego skur*ysyna w MMA"

  wygrał skurwysyn walkowerem bo przeciwnika nie było i nie będzie

 20. wypromowali się na dzieci ulicy i że niby idzie w parze z gangsterką bycie największym zabijakom. No Santiago jest tu pominięty a się wpisuje poniekąd. Lavrer. Spoko walka ale mam nadzieje że z wygranym zawalczy właśnie Ponzibbino

  nieno rozumiem ten cały podwórkowy klimat i się jaram

 21. Gardzę tym pasem,obaj sportowo nie mają szans na prawdziwy ,tylko na to sztucznie wykreowane gówno.::clintdis:::jimcarreyvomit::brianvomit:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.