Dana White seks skandal

Według dziennikarzy Las Vegas Review-Journal, Dana White został wymieniony w pozwie, w którym zidentyfikowano go jako biznesmena z Las Vegas, który w 2016 roku miał paść ofiarą szantażu na 200 000 dolarów z powodu rzekomej seks taśmy nagranej z jego udziałem i pracownicy nocnego klubu.

W sobotę „Las Vegas Review-Journal” poinformował o szczegółach cywilnego pozwu, który pod koniec zeszłego tygodnia został złożony w sądzie rejonowym w hrabstwie Clark.

Według pozwu 42-letni Ernesto Joshua Ramos, który w 2016 roku przyznał się do winy w sądzie federalnym i odbył karę roku więzienia za próbę szantażu, oskarża White’a o niedotrzymanie warunków umowy. Ramos twierdzi, że prezydent organizacji UFC w zamian za nieujawnienie jego nazwiska po zakończeniu sprawy karnej obiecał zapłacić mu 450 000 dolarów.

Ramos w swoim pozwie twierdzi również, że w sprawie seks taśmy nigdy nie żądał pieniędzy od White’a a prawnicy prezydenta organizacji UFC mieli przekazać FBI fałszywe informacje w celu wyciszenia sprawy i postawienia mu zarzutów karnych.

Prezydent UFC sprawę skomentował w następujący sposób:

„Właśnie dowiedziałem się, że wczoraj złożono przeciwko mnie nic nie warty pozew”, powiedział White w oświadczeniu opublikowanym przez portal MMA Junkie. „Ten facet trafił do więzienia federalnego za próbę wyłudzenia ode mnie pieniędzy pięć lat temu. Teraz zatrudnił prawnika, który jest również skazanym przestępcą i obaj ponownie chcą wyłudzić ode mnie 10 milionów dolarów. Ostatnim razem nie dostał żadnych pieniędzy i tym razem też ich nie dostanie. Z niecierpliwością czekam na moment w którym sąd błyskawicznie odrzuci jego pozew aby raz na zawsze pozbyć się tych szumowin”

Adwokat z Las Vegas reprezentujący Ramosa, Ian Christopherson został w 2012 roku skazany za uchylanie się od płacenia podatków. W rezultacie zawieszono mu możliwość wykonywania zawodu ale W 2018 r. Sąd Najwyższy w Nevadzie przywrócił mu licencję adwokacką.

Sprawę karną przeciwko Ramosowi po raz pierwszy opisano w Las Vegas Review-Journal w 2015 roku i wynikała ona z rzekomo tajnego spotkania, do jakiego doszło w październiku 2014 r. pomiędzy nieujawnionym w tamtym czasie biznesmenem a tancerką z klubu dla dorosłych. Kobieta wymieniona w artykule to partnerka 42-letniego Ramosa. Według informacji podanych przez gazetę, Dana White w tamtym promował galę UFC 179 w Brazylii (25 października 2014 r. w Rio de Janeiro).

Na początku sprawy karnej, sędzia federalny prowadzący przesłuchania podpisał rzadko spotkany w amerykańskim prawie, nakaz ochrony wszystkich danych osobowych osób będących przedmiotem sprawy, w tym nazwiska biznesmena, jego inicjałów oraz nazwy firmy we wszystkich publicznych aktach.

W pozwie cywilnym, jaki przeciwko prezydentowi UFC złożył Ernesto Joshua Ramos, można przeczytać, że White rzekomo od wielu miesięcy spotykał się w klubie nocnym ze striptizerką i płacił jej za prywatne tańce wykonywane na osobności. Twierdzi również, że striptizerka w pokoju hotelowym w Brazylii nagrała na wideo seks z prezydentem UFC. Nagranie to miało zostać wykonane bez wiedzy Dana White’a.

Agenci FBI aresztowali Ramosa w styczniu 2015 r. w Las Vegas i oskarżyli go o próbę wyłudzenia 200 000 dolarów od prezydenta UFC związana z sytuacją, do jakiej miało dojść w Brazylii. FBI nagrało ukrytymi kamerami transakcję wymiany pieniędzy pomiędzy prezydentem UFC a Ramosem podczas spotkania, do jakiego doszło wieczorem w biurze biznesmena.

Las Vegas Review Journal w artykule z 2015 roku powołał się na raport FBI w którym można było przeczytać, że ofiara wymuszenia została zidentyfikowana jako zamężny biznesmen i mieszkaniec Las Vegas z dwojgiem małoletnich dzieci, który jest „współwłaścicielem dobrze znanej firmy” z dostępem do firmowego odrzutowca.

Przez dwa lata, biznesmen w zamian za prywatne tańce i seks w prywatnym pokoju w nocnym klubie dla dorosłych miał przekazać striptizerce około 200 000 dolarów, zwykle w wysokości 10 000 dolarów za wizytę. W dokumentach sądowych tożsamość striptizerki, która w tej sprawie nie została oskarżona o współudział pozostała anonimowa.

W obecnej sprawie cywilnej powód twierdzi, że Dana White i jego prawnicy oferowali mu podczas postępowania karnego z 2015 roku pieniądze aby przekonać go do przyznania się do winy. Teraz oskarża White`a i jego prawników o niedotrzymanie warunków umowy i nie przekazanie obiecanych mu pieniędzy po tym gdy przyznał się do winy w listopadzie 2015 r.

W ramach swojej ugody z rządem z 2015 roku Ramos zgodził się przekazać seks taśmę i potwierdzić pod groźbą kary, że nie posiada więcej kopi.

23 KOMENTARZE

 1. Dana White to gość, którego skompromitować się nie da.  Gość jest notorycznym kłamcą, hazardzistą i bóg sam wie co jeszcze.  Szantażowanie go ujawnieniem, że puknął jakaś dupe z klubu zakrawa o kompletny debilizm.

 2. Wbijać się na wojenną ścieżkę z osobą która sra dolarami…. :korwinwhat: i to jeszcze w USA :deniroclap::juanlaugh:

 3. Wbijać się na wojenną ścieżkę z osobą która sra dolarami…. :korwinwhat: i to jeszcze w USA :deniroclap::juanlaugh:

  Walczyć z donem Nevady i kolegą prezydenta USA. Good luck bro 😆

 4. Dana White to gość, którego skompromitować się nie da.  Gość jest notorycznym kłamcą, hazardzistą i bóg sam wie co jeszcze.  Szantażowanie go ujawnieniem, że puknął jakaś dupe z klubu zakrawa o kompletny debilizm.

  Lepiej się tego nie dało napisać. Dzień jak codzien dla White'a.

 5. Szok Dana zabawia sie na lewo,hehe. Z jego kasa i pozycja to tam moglo byc bunga bunga 2 w luksusowych katakumbach, a jak Donek Trumpowski wpadl na pare godzin by mnie nie zaskoczylo:muttley:

 6. Czekajcie… Chłop jest oskarżony o szantaże i jeszcze się żali, że jeden z szantażowanych nigdy mu nie zapłacił kasy którą obiecał, czyli de facto przyznaje się do popełnienia czynu ?

  Brzmi jak dobry plan :frankapprove:

 7. Po przegrzaniu kolejnej sprawy szantażysta wrzuci film na stronę porno i wtedy się okaże, czy Dana rucha tancerkę tak samo ostro, jak Jana w kwestii walki o pas.

 8. Dana ma tzw. long money i pewnie gdyby zechciał to ktoś mógłby zniknąć bez śladu, więc idiotyczne jest wchodzenie z nim na ścieżkę wojenną.

 9. Walczyć z donem Nevady i kolegą prezydenta USA. Good luck bro 😆

  On ma takie dobre stosunki z Donaldem? Można info

 10. On ma takie dobre stosunki z Donaldem? Można info

  Trump sporo inwestowal w UFC za czasow deweloperki, Dana wystepowal na jego wiecach wyborczych. Znaja się od lat.

 11. Ze co ze niby White płacił 200 tys jakiejs prostytutce za seks? Przeciez Dana White jest zbyt młody i zbyt przystojny żeby za to płacić :jjsmile:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.