Poszukiwanie nowych gwiazd PPV w organizacji UFC nie należy do łatwych zadań. Wygląda jednak na to, że Dana White liczy, iż za jakiś czas do oktagonu powróci zawodnik, który wykręcał jedne z najlepszych wyników sprzedaży płatnych subskrypcji w historii MMA. W rozmowie z The Associated Press, szef UFC powiedział, że możemy jeszcze kiedyś zobaczyć w klatce Brocka Lesnara.

Myślę, że Brock spróbuje jeszcze raz. Moim zdaniem on po prostu uwielbia walczyć.

Lesnar w swoim ostatnim starciu dla UFC pokonał Marka Hunta, jednak został przyłapany na dopingu i zawieszony, a wynik pojedynku został zmieniony na no contest. Aktualnie jest związany kontraktem z WWE.

White został zapytany również o powrót innej gwiazdy, czyli Rondy Rousey, jednak w tym wypadku nie ma żadnych złudzeń.

Ona już nie zawalczy. Uwielbiam ją, mamy wspaniałe relacje. To ona przyciągnęła do tego sportu i naszej marki miliony fanek z całego świata. Ronda może teraz robić to, na co ma tylko ochotę.

25 KOMENTARZE

 1. Z Rousey to powiem szczerze nie wiem o co tak naprawdę chodzi. Mi się wydaje, że zwyczajnie kontuzje dają o sobie znać, do tego WWE też jej się tak nie śpieszy, z drugiej strony wciąż jest ogromnie popularna.

 2. Rousey w WWE ma walczyć… i tam jest dla niej odpowiednie miejsce. W MMA jest skompromitowania, a z tym mistrzem "headmovementem" to tylko się uwstecznia jako zawodnik.

 3. Z Rousey to powiem szczerze nie wiem o co tak naprawdę chodzi. Mi się wydaje, że zwyczajnie kontuzje dają o sobie znać, do tego WWE też jej się tak nie śpieszy, z drugiej strony wciąż jest ogromnie popularna.

  Chyba dwie kontuzje mózgu od walk z Holm i Nunes, one jej zabraly dusze

 4. Z Rousey to powiem szczerze nie wiem o co tak naprawdę chodzi. Mi się wydaje, że zwyczajnie kontuzje dają o sobie znać, do tego WWE też jej się tak nie śpieszy, z drugiej strony wciąż jest ogromnie popularna.

  Ronda jest bogata, moze zarabiac w inny sposob, a ostatnie dwie walki to dwa ciezkie nokauty

 5. Ronda jest bogata, moze zarabiac w inny sposob, a ostatnie dwie walki to dwa ciezkie nokauty

  Ronda ma wciąż milion wyświetleń na IG, więc nie sądzę, żeby z kimś musiała się żegnać,chyba, że z jej antyfanami.

 6. Z Rousey to powiem szczerze nie wiem o co tak naprawdę chodzi. Mi się wydaje, że zwyczajnie kontuzje dają o sobie znać, do tego WWE też jej się tak nie śpieszy, z drugiej strony wciąż jest ogromnie popularna.

  Ronda ma ponoć zadebiutować na niedzielnym PPV "Royal Rumble".

 7. Chociaż jakimś fanem Jonesa nie jestem ale walkę z Lesnarem to by zobaczył.Ale szanse na to 1%.No chyba że dla obydwóch amnestia(nawet zainteresowanie wtedy było be większe).

 8. Holly zepsuła Rondzie pomnik niezniszczalnej boginii za jaką się uważała i jaką jej wszyscy wtórowali. Jej psychika runęła razem z tą budowlą. Nigdy się nie podniosła-podniesie po tej porażce.

 9. Bones – Lesnar o miano pierwszego pretendta, w miedzy czasie Cain na czwarta obrone dla Stipie… niedoczekanie.

 10. Holly zepsuła Rondzie pomnik niezniszczalnej boginii za jaką się uważała i jaką jej wszyscy wtórowali. Jej psychika runęła razem z tą budowlą. Nigdy się nie podniosła-podniesie po tej porażce.

  Ronda miała złe cięcie wagi przed walką z Holly, to pewnie zadecydowało o wyniku starcia, Asia tak powiedziała, więc to musi być prawda.

 11. Ronda miała złe cięcie wagi przed walką z Holly, to pewnie zadecydowało o wyniku starcia, Asia tak powiedziała, więc to musi być prawda.

  Ale Ronda nie klepała…….to Holly ją klepała 😀 😀 😀

 12. Ronda ni chuja nie wróci. Co miałaby niby ugrać. Kobiece MMA poszło do przodu i już zawodniczki nie będą dawały się tak łatwo złapać na jej sztuczkę. Kwestia czasu kiedy wystąpi w WWE.

  W powrót Lesnara też wątpię, chociaż mniej niż w Rondy. Nie wiadomo, czy Jones wróci. Jeśli tak to byłaby dobra walka dla nich. Jeśli nie to idealnym przeciwnikiem dla Brocka byłby Ngannou. Walka 2 wizualnie najbardziej przerażających gości to coś co by się sprzedało, nie wspominając już o popularności Brocka.

 13. Lesnar vs. Jones i Dana będzie się kąpał w stu dolarówkach

  Jak Cormier odprawi Glovera to jego walka na zakończenie kariery z Brockiem była by mega.

 14. Lesnar vs. Jones i Dana będzie się kąpał w stu dolarówkach

  Sto dolarówek nawet mu kostek nie zakryje. #przypierdalamsie :fjedzia:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.