Dana White

Tuż przed zbliżającą się walką pomiędzy Amandą Nunes i Rondą Rousey, która ma się odbyć podczas gali UFC 207, była mistrzyni powiedziała, że będzie to jeden z jej ostatnich występów w oktagonie.

Nie mam zamiaru już długo walczyć, mam zamiar z tym skończyć. To na pewno jeden z moich ostatnich występów w oktagonie.

Informacja był zaskakująca, jednak szef UFC Dana White w rozmowie z serwisem TMZ powiedział, że on sam wiedział o tym już wcześniej. Potwierdził również słowa Rondy o zbliżającym się końcu kariery i dodał, że to ile walk Rousey jeszcze stoczy dla UFC zależy od niej samej. White stwierdził także, że Ronda zarobiła w tym biznesie dużo pieniędzy i osiągnęła już to, co sobie zakładała, a dodatkowo uwielbia grać w filmach i zapewne na tym skupi się po zakończeniu sportowej kariery.

9 KOMENTARZE

 1. Zaskoczenia żadnego chyba nie ma…przecież to logiczne – skoro po każdej walce musi czekać co najmniej rok, a wcześniej nie da rady bo nawet po pół roku nie jest jeszcze w stanie ugryźć jabłka, to łatwo wyliczyć, że w tym tempie dużo walk jej nie zostało 🙂

  Jacek Łosak

  to ile walk Rousey jeszcze stoczy dla UFC zależy od niej samej

  WOW czy Dana to łysy captain obvious?!

 2. Mnichu

  Patrząc na historię proawdomównosci Dany, Ronda jeszcze długo powalczy :werdum:

  Z jednej strony masz rację, a z drugiej trzeba mieć na względzie to, że Pyza myśli o macierzyństwie.

 3. Patrząc na jej aktorstwo w Entourage albo Szybkich i Wściekłych… obawiam się jej kariery filmowej – w sensie takie drewno to tylko do filmów "direct to DVD", nie wiem może w "Sharknado 8" albo w filamch z Segalem by się najwyżej nadała.

 4. chaoz

  Patrząc na jej aktorstwo w Entourage albo Szybkich i Wściekłych… obawiam się jej kariery filmowej – w sensie takie drewno to tylko do filmów "direct to DVD", nie wiem może w "Sharknado 8" albo w filamch z Segalem by się najwyżej nadała.

  Trupa w rzece by słabo zagrała.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.