Dana White nie wierzy, że trzecia walka Daniela Cormiera ze Stipe Miocicem do jakiej dojdzie w sobotę na gali UFC 252 będzie ostatnią w bogatej karierze, byłego mistrza wagi półciężkiej i ciężkiej UFC.

41-letni Cormier (22-2 MMA) od wielu miesięcy nie pozostawiał złudzeń, że walka która zakończy trylogię ze Stipe Miocicem będzie ostatnią w jego zawodowej karierze. „DC” ponownie przypomniał o tym na wczorajszej konferencji prasowej promującej sobotnią galę UFC 252 ale nie przekonał prezydenta organizacji, Dana White`a:

„Nie, to nie będzie ostatnia walka w karierze Cormiera” – powiedział White w rozmowie z ESPN. „Oczywiście wszystko będzie zależeć od tego, jak potoczy się starcie w sobotni wieczór. Jeśli Cormier wygra w spektakularny sposób, to nie będzie to jego ostatnia walka. A znając go dobrze, jeśli przegra to pewnie powie: „Nie mogę odejść w taki sposób”.

„Znasz mnie, kiedy zawodnicy zaczynają mówić o emeryturze, uważam, że powinni to zrobić. Stipe o którym ludzie mówili, że po tej walce też prawdopodobnie przejdzie na emeryturę, dziś wieczorem zdementował te informację. Myślę, że żaden z nich nie powinien przechodzić jeszcze na emeryturę. Są jednymi z najlepszych zawodników na świecie i wciąż mogą dużo dać w oktagonie. Ale zobaczymy. Zobaczymy, jak potoczy się w sobotę walka.”

Zobacz: Rozpiska oraz informacje o transmisji UFC 252

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.