Angela Lee, mistrzyni dywizji atomowej organizacji ONE Championship, w jednym z wywiadów powiedziała jakiś czas temu, że jest otwarta na pojedynek z Joanną Jędrzejczyk.

Jestem pewna swoich umiejętności. Joanna wygląda wspaniale, gdy walczy z kolejnymi zawodniczkami i gdy w kolejnych starciach pokazuje różnicę klas. Uważam jednak, że zestaw moich umiejętności spowodowałby, że starcie wyglądałoby inaczej. To byłaby dobra walka.

Natomiast podczas niedawnego spotkania z mediami zapytana o swoje potencjalne przejście do amerykańskiej organizacji odparła:

Czuję się nieco urażona, gdy ktoś wywyższa UFC. One wykonuje niesamowitą pracę i nie opuściłabym ich dla innej organizacji. One to prestiżowa organizacja i czuję się szczęśliwa mogąc dla niej walczyć. To czego oczekuję, to jak najdłuższego cieszenia się swoją karierą i tym co robię.  Chcę nadal poprawiać moje umiejętności i pozostać niepokonaną zawodniczką.

 

1 KOMENTARZ

  1. Dokładnie, też przyszedł do głowy Askren. Lee ma jeszcze szacunek, a tamten debil twierdzi bodaj że jest najlepszy na świecie : D no cóż, szefowie One też dużo mówią jaka to ich organizacja nie jest prawa i wspaniała, że ma etykę i brak napuszenia, ego i wgl.. Haha, tylko poziomu zawodników nie ma : D

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.