Fot. https://www.instagram.com/artqueenmma/

Khamzat Chimaev podał robiącą wrażenie listę przeciwników z którymi chciałby zmierzyć się w kolejnej występie po ostatnim błyskawicznym nokaucie Geralda Meerschaerta na gali UFC Vegas 11.

Nie ma obecnie gorętszego nazwiska wśród nowych zawodników UFC niż niepokonany Khamzat Chimaev (9-0 MMA). Czeczeński „Wilk” jak burza przeszedł przez pierwsze trzy walki w organizacji UFC kompletnie dominując swoich przeciwników w dwóch kategoriach wagowych. Szczególnie efektowna była ostatnia wygrana na gali UFC Vegas 11 podczas której w zaledwie 17 sekund, potężnym ciosem znokautował Geralda Meerschaerta.

Dodatkowo Chimaev zrobił to w rekordowo krótkim czasie bijąc dwa dotychczasowe rekordy organizacji UFC. Dwóch wygranych walk z rzędu w najkrótszym czasie co zajęło mu zaledwie 10 dni w trakcie lipcowych gal UFC Fight Island w Abu Zabi oraz trzech zwycięstw z rzędu w najkrótszym czasie co zajęło mu 66 dni.* Każda z tych walk została również nagrodzona dodatkowym bonusem w wysokości 50 tysięcy dolarów za występ wieczoru.

Czeczeński „Wilk” który według wcześniejszych planów prezydenta UFC, Dana White`a w kolejnym pojedynku miał zmierzyć się z weteranem Demianem Maią, postanowił podbić stawkę i zaproponował walki z absolutną czołówką organizacji UFC:

Kolejna walka o pas to Usman vs Gilbert. Mi dajcie Masvidala, Convingtona, Edwardsa, Wonderboya lub Maię. Ci zawodnicy różnią się tylko tym, że mają inną twarz ale rezultat walki ze mną będzie taki sam, zostaną zmiażdżeni. Dawaj Dana White i UFC.

Zobacz również:

 

 

 

View this post on Instagram

I am @ufc . Now I’m gonna smash everybody!

A post shared by Khamzat Chimaev (@khamzat_chimaev) on

* Rekordy organizacji UFC w tzw. nowej erze liczą się od gali UFC 28 która odbyła się w listopadzie 2000 roku. Wprowadzono wtedy nowe przepisy dotyczące dozwolonych technik, kategorii wagowych czy nawet ubioru i ostatecznie zrezygnowano z walk turniejowych.

34 KOMENTARZE

 1. Zaznaczyłem rywali, z którymi bym go widział. Zwłaszcza w 185 ma sporo zawodników, z którymi mógłby się wykazać. W 170 Lawler to idealny kandydat. Głośne nazwisko, dawno po primie, wychodzi się napierdalać i raczej do obicia, wujek Dana byłby zadowolony. Diaza by pewnie tłamsił zapasami przez 25 minut, ale samo zestawienie tych dwóch osobowości jest ciekawe.

  Proszę Cie… Przecież on tych wszystkich ludzi pozabija 😀

 2. Będzie beka jak następna walkę przejebie – największy balonik w historii ufc

  Kolejną może nie, ale jak dostanie kogoś z TOP to może się tak stać.

  Jakby poszedł do KSW to Soldić by mu pewnie najebał, a tu się podniecają, że Usmana znokautuje.

 3. I dajcie mu tego Edwardsa hihi,

  albo jeszcze lepiej niespodziankę jak wyżej pisano Krzysia Jotko, ale bym oglądał. Antifa vs musli (czyli pewne lanie, przez brak obrony ze względu na poszanowanie wartości i strach przed urażeniem wrażliwości muzułmanów).

  :razz:ociesznymirek:

 4. Już zaczyna się pierdolenie:matt:.

  Czekam z niecierpliwością na wypierdolenie się pociagu, w którym siedzi juz spora smietanka Cohones:razz:jelen:

  :deniro::watchingyou: dobrze gadasz

 5. Masvidal – woli zawalczyć z cienkim Diazem i zarobić duże pieniądze lub Covingtonem, który skończy jego karierę o ile nie dostanie mocnego ciosu na szczękę

  Covington – zostałby znokautowany i po raz kolejny miałby złamaną szczękę, nie weźmie tak ryzykownej walki,  jak jest blisko kolejnej walki o pas

  Leon Scott – nie ma to dla niego sensu, też zbyt ryzykowna walka i tak już długo czeka na walkę o pas. Będzie wolał zawalczyć z Covingtonem lub Masvidalem

  Wonderboy – miły gościu, niech lepiej nagrywa filmiki na youtubie i reaguje na to jak został znokautowany przez Pettisa

  Maia – stary, wolny, do tego słaba stójka. Zostałby znokautowany i wysłany na emeryturę

 6. Leon Edwards vs Kamaru Usman jako terapia przeciw zaburzeniom snu.

  Zasnąłem czytając to…. najskuteczniejsza terapia w życiu.

  Edwards nie  weźmie takiej walki.

  Masz rację z resztą z chłodną głową na miejscu Edwardsa nie chciał bym przegrać z gościem który jest pare tygodni w ufc…

 7. Myślę że go zestawią z Edwardsem, on taki biedny bez przeciwnika ciągle

  Edwards nie  weźmie takiej walki.

 8. Myślę że go zestawią z Edwardsem, on taki biedny bez przeciwnika ciągle

  Leon Edwards vs Kamaru Usman jako terapia przeciw zaburzeniom snu.

 9. Zaznaczyłem rywali, z którymi bym go widział. Zwłaszcza w 185 ma sporo zawodników, z którymi mógłby się wykazać. W 170 Lawler to idealny kandydat. Głośne nazwisko, dawno po primie, wychodzi się napierdalać i raczej do obicia, wujek Dana byłby zadowolony. Diaza by pewnie tłamsił zapasami przez 25 minut, ale samo zestawienie tych dwóch osobowości jest ciekawe.

 10. Skumulowany bilans walk 9 przeciwników wychodzących do starć z Khamzatem Girikhanovem: 90-32-1

  Dla porównania bilans 9 pierwszych rywali Khabiba: 9-10

  :dobry:

 11. Jedyne co mówi:

  Aj łil smasz dis gujs.

  A oktagon zweryfikuje. Ciekawe jak go UFC poprowadzi, pewnie ostrożnie żeby zbudować nazwisko co później przeniesie się na oglądalności. Nie zawsze trafi się nowa twarz która wygra pare walk z rzędu.

 12. Już zaczyna się pierdolenie:matt:.

  Czekam z niecierpliwością na wypierdolenie się pociagu, w którym siedzi juz spora smietanka Cohones:razz:jelen:

 13. Evil Khabib. Jest pyszałkowaty skurwiel i to do granic możliwości. Zobaczymy czy się nie przejedzie na tym. Natomiast nie mam z tym problemu póki daje ekscytujące walki.

 14. Jak na razie to dostał samych totalnych placków , niech ogarnie kogoś z 15 to wtedy uwierzę

  Placków też trzeba umiec obić. Mógł meczyć sie z nimi na pełnym dystansie, zamiast tego ich po prostu skasował.

 15. Obawiam się ze kolejnym skalpem w rekordzie tego Szweda będzie Krzysiu Jotko.

  Krzysiu go rozniesie jak gnój po polu i skończy się rumakowanie. :mamed:

 16. Łysy tak szybko nie zakasuje jednego ze swoich prospektów. Obawiam się ze kolejnym skalpem w rekordzie tego Szweda będzie Krzysiu Jotko.

 17. A Conora nie chce? Załatwiłby w oktagonie to, co się nie udało w Irlandii :waldeklaugh:

  :razz:udziaonicbyniedao:

  Conor jest na emeryturze

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.