Anderson Silva, który podczas gali UFC 200 przegrał pojedynek z Danielem Cormierem, miał okazję porozmawiać z Jonem Jonesem przed jego starciem z DC. Jones opowiedział o tym podczas niedawnej konferencji z mediami i stwierdził, że Silva wyczuł strach w Cormierze.

Powiedział mi, żebym pamiętał do czego jestem zdolny. Dodał również, że był zaskoczony poziomem strachu jaki bił od Daniela. Powiedział, że jest już stary, a Daniel sprowadzał go za każdym razem do parteru ponieważ czuć było od niego bijący strach. Ten człowiek ma strach w swoim sercu – dodał Silva. Wyjdź więc do walki, pamiętaj co potrafisz i odbierz mu pas.

Jones powiedział również, że jego umiejętności znacząco się poprawiły od czasu ostatniego występu w oktagonie UFC i jest przekonany, iż Cormier nie będzie potrafił sprowadzać go do parteru i zrobić tego, co zrobił Silvie.

Do pojedynku pomiędzy Jonesem i Cormierem dojdzie podczas zbliżającej się gali UFC 214.

12 KOMENTARZE

 1. Może ma strach w sercu, ale wszyscy pamiętamy tamtą walkę. Pająk został stłamszony i był bezsilny.

 2. A Cormier powiedział, że też jest stary i że za każdym razem jak obalał Silvę, to ten próbował się spod niego wydostać, ponieważ czuć było od niego bijący strach.

 3. Pierdoli, sluchalem tego wczoraj. Mental warfare i tyle, zeby osaczyc Cormiera.

  Gruby dobrze odbil pile i powiedzial, ze sluchac rad od kogos koggo ujebal to niezbyt dobrze moze wrozyc.

 4. DC zrobił z Silvy placka, a ten jeszcze ma czelność kołczing uprawiać.

  ale tez jakiejs krzywdy mu na tej glebie nie zrobil

 5. Anderson swoimi tekstami to się coraz bardziej pogrąża. Obecnie taka legenda nie ma nic do zaoferowania ani w klatce ani tym bardziej w wywiadach.

 6. Jak dla mnie żałosne jest powoływanie się na prywatną rozmowę :/

  Choć z drugiej strony jak na dzisiejszą śmieciową gadkę i tak ten tekst trzyma poziom

 7. Ja pamiętam, że DC mocno zachowawczo poprowadził tamtą walkę przez co była ona w chuj nudna. Silva ściągnięty na dwa dni przed galą i to z gościem co jeszcze jakiś czas temu tłukł się w wadze ciężkiej…

 8. Oni obydwaj nie chcieli sie odslaniac, Hardy tez tak mowi. Specjalnie walenie w huj w octagonie, zeby pozniej zaskoczyc.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.