Jan Błachowicz, który podczas zbliżającej się gali UFC w Moskwie, stoczy pojedynek z  Nikitą Krylovem, tuż przed wylotem do Rosji, w rozmowie z Andrzejem Janiszem w Magazynie sportowym Polskiego Radia 24 opowiedział o tym jak patrzy na swojego rywala.

Wielkiej kariery w UFC nie zrobił, ale jest solidnym zawodnikiem. Odchodził ze względów finansowych, będąc na ósmym miejscu w rankingu. Teraz wraca i najwyraźniej dogadał się z UFC. Jest młodym zawodnikiem, bardzo dobrym, doświadczonym. Czeka mnie ciężka walka, ale jestem na to gotowy.

Mówiąc natomiast o samych przygotowaniach pod tego rywala, Błachowicz stwierdził:

Patrzyliśmy głównie na jego walki w UFC. Teoretycznie jest rozpracowany. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce. Wykonaliśmy z trenerami kawał dobrej roboty i myślę, że przełoży się to na kolejne zwycięstwo na moim koncie. On jest karateką, czyli jego stójka nie jest poukładana. Ciosy idą z dziwnych kątów i to może być mój największy problem. Miałem sparingpartnerów o podobnym stylu walki. Jeśli sobie z nimi poradziłem to znaczy, że jestem na to gotowy i jemu również dam radę. Trzeba też uważać na jego parter, bo tutaj miał również kilka poddań i nie wolno przysypiać, nawet na chwilę.

Gala UFC w Moskwie odbędzie się już 15 września.

36 KOMENTARZE

 1. Kurde lekki problem komu kibicować, Jonek precie Polok, ale Nikite po prostu uwielbiam.

  Jest pewien myk: ciesz się z wygranym, współczuj przegranemu.

 2. Jest pewien myk: ciesz się z wygranym, współczuj przegranemu.

  I tak trzeba będzie do tego podejść.

 3. Ludziska spokojnie. Puszczam kupon na Krylova, więc nie ma opcji, żeby Jano przegrał, wszystko mam pod kontrolą.

 4. Nie chcę być złym prorokiem ale to w jakim kierunku zmierza WCA nie jest najlepszym prognostykiem dla pana Błachowicza. To się zaczyna robić celebrycki klub wzajemnej adoracji i lizania po fiutach, najmocniejszy na Instagramie, a w klatce coraz słabiej to wygląda. Ale może jeszcze John da radę.

 5. Ciekawe, czy Krylow się rozwiną poza UFC. Być może nauczył się nowych myczków, a z analiz starych walk może już za dużo nie wynikać. Wierzę jednak w Janka i w Roberta. To znakomity duet.

 6. Szykuje się ciężka przeprawa dla Janka. Jeżeli walka dojdzie do decyzji (Krylov wszystkie wygrane ma przed czasem), to trzeba tez pamiętać, że werdykt sędziowski będzie wydawany u ruskich. W tym przypadku, kto wygra będzie zależało od tego, kogo bardziej nie lubią – Polaków, czy Ukraińców 🙂

 7. Szykuje się ciężka przeprawa dla Janka. Jeżeli walka dojdzie do decyzji (Krylov wszystkie wygrane ma przed czasem), to trzeba tez pamiętać, że werdykt sędziowski będzie wydawany u ruskich. W tym przypadku, kto wygra będzie zależało od tego, kogo bardziej nie lubią – Polaków, czy Ukraińców 🙂

  Z tego co mowia ruscy kibole to najbardziej ukraincow a dopiero pozniej Polakow, ale Krylov to taki troche ruski ukrainiec wiec bardziej swij niz Poljak.

 8. Z tego co mowia ruscy kibole to najbardziej ukraincow a dopiero pozniej Polakow, ale Krylov to taki troche ruski ukrainiec wiec bardziej swij niz Poljak.

  Czyli chuj wi:juanlaugh:

 9. Wielkiej kariery w UFC nie zrobił, ale jest solidnym zawodnikiem.

  Tak samo jak Ty Janek.

  Krylov 6-3 w Ufc, Błachowicz 5-4 wiec obaj są solidnymi zawodnikami. Jeżeli walka będzie sie toczyła w stójce to licze na Janka, może jakieś obalenie i poddanie?

 10. Wojna Janek! Bez litości!!!!!!!!!!!!! Krylov jest jak najbardziej do ogarnięcia…choć faktycznie nie wypada w trakcie walki przysypiać 😉

 11. Patrzyliśmy głównie na jego walki w UFC. Teoretycznie jest rozpracowany. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce.

  Chyba tego zdania zwykle brakuje. Teoretycznie to sporo można, w praktyce już nie. Dobrze, że Jano od pewnego czasu ogarnął się z tym gadaniem.

 12. Moim zdaniem Janek ma wbitych kilka leveli więcej niż Nikita, powinien na spokojnie to wygrać. WAR Jano!

  PS Nie jestem pewien, ale chyba w niedzielę mijałem Janka na Upłazie Skupniów…

 13. PS Nie jestem pewien, ale chyba w niedzielę mijałem Janka na Upłazie Skupniów…

  Niemożliwe, prawdopodobnie widziałeś wiedźmaka, który akurat miał w tej okolicy zlecenie na endriagi:wink:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.