Michał Oleksiejczuk. Fot. instagram.com/lordoleksiejczukufc/

Michał Oleksiejczuk, który w pięknym stylu rozpoczął rok 2019 w organizacji UFC i podczas gali w Pradze pokonał Giana Villante20 kwietnia w Sankt Petersburgu dołożył do swojego rekordu kolejne zwycięstwo przez nokaut, pokonując Gadzhimurada Antigulova. Po tych sukcesach Polak postanowił nieco odpocząć, ale już w maju ogłosił podpisanie nowego kontraktu z organizacją UFC.

Teraz natomiast Michał zapowiedział swój powrót do oktagonu UFC i napisał na Instagramie krótką wiadomość do fanów.

Czas walki zbliża się wielkimi krokami, dziękuje za wsparcie. Jak myślicie z kim, gdzie i kiedy?

Oleksiejczuk w UFC zadebiutował 30 grudnia 2017 roku i pokonał faworyzowanego Khalila Rountree. Później jednak w ciele Polaka znaleziono niedozwolone substancje, przez co wynik walki z Amerykaninem został zmieniony na No Contest, a sam Oleksiejczuk został zawieszony na rok. W 2019 Michał powrócił do klatki i jak na razie zanotował dwa świetne zwycięstwa.

31 KOMENTARZE

 1. Potwierdza ktoś tego OSP na 100%? Bo już się nie mogę doczekać

  Po sesji pytań do Lorda na jego Instagramie przewinął się jeszcze Shogun. Michał zagrał w pomidora, trzeba czekać.

 2. Po sesji pytań do Lorda na jego Instagramie przewinął się jeszcze Shogun. Michał zagrał w pomidora, trzeba czekać.

  OSP w Kopenhadze 🙂

 3. OSP w Kopenhadze 🙂

  Miał być ktoś z TOP 15, już lepiej gdyby Michał zlał Szoguna. Chociaż OSP też dobry i chyba na ten moment dużo łatwiejszy skalp.

 4. Na ten etap kariery Ochotnicza Straż Pożarna w sam raz. Michał ma czas, jest dużo młodszy od reszty prospektów tej dywizji.

 5. Kurwa jak Michal zaczynal w UFC to nie wierzylem w niego. Teraz 3 ko z rzedu, ma timing, mysli podczas walki , nie daje sie emocjom , taki HITMAN z niego . Niech daja kogos konkretnego bo ma talent wielki i czuje ze dojdzie do TSa w niedalekiej przyszlosci . Jano Prince i Michal Lord jak to pieknie wyglada

 6. Kurwa jak Michal zaczynal w UFC to nie wierzylem w niego. Teraz 3 ko z rzedu, ma timing, mysli podczas walki , nie daje sie emocjom , taki HITMAN z niego . Niech daja kogos konkretnego bo ma talent wielki i czuje ze dojdzie do TSa w niedalekiej przyszlosci . Jano Prince i Michal Lord jak to pieknie wyglada

  2ko z rzędu.

 7. Teraz Błachowicz nokatuje Jonesa i w przyszłym roku mamy polska walke o pas polciezkiej.

  :razz:utinlaugh:

 8. Kurwa jak Michal zaczynal w UFC to nie wierzylem w niego. Teraz 3 ko z rzedu, ma timing, mysli podczas walki , nie daje sie emocjom , taki HITMAN z niego . Niech daja kogos konkretnego bo ma talent wielki i czuje ze dojdzie do TSa w niedalekiej przyszlosci . Jano Prince i Michal Lord jak to pieknie wyglada

  Nie ty jeden nie wierzyłeś… ale miło nas niedowiarków zaskoczył. Oby szedł dalej jak burza!

 9. Teraz Błachowicz nokatuje Jonesa i w przyszłym roku mamy polska walke o pas polciezkiej.

  A Asia nokautuje Amande i zostaje double champ.

 10. Niech grzeje Rue, Johnnego to mu nie dadzą, duże ryzyko że jakiś polaczek przypadkiem wykolei rozpedzoną lokomotywę, a zaraz Jones do HW idzie i trzeba kimś luke wypelnić, albo że Johnny wyklepie nam strasznie Lorda i trzeba bedzie się odbudowywać.

 11. Gdzie gdzie zniknąłeś na czas gali? :muttley:

  Brak internetów przybysze, wymyślili renowację. Ale spokojna rozczochrana, gala była oglądana :conorwalk:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.