Michał Oleksiejczuk (MMA 14-2-1NC) na swoim instagramie pochwalił się podpisaniem nowego kontraktu z UFC. Niepokonany w 3 pojedynkach dla największej organizacji na świecie Polak nie zdradził jednak na ile walk i na jakich warunkach obowiązywać będzie nowa umowa. Jak jednak potwierdził menadżer zawodnika Paweł Kowalik, jutro Lord przejdzie zabieg w Centrum Medycznym MML.

Oleksiejczuk w UFC zadebiutował 30 grudnia 2017 roku, kiedy to pokonał faworyzowanego Khalila Rountree (MMA 8-3-1NC). W marcu dotarły do nas informacje, że w ciele Polaka znaleziono niedozwolone substancje, przez co wynik walki z Amerykaninem został zmieniony na No Contest, a sam Oleksiejczuk został zawieszony na rok (do 30 grudnia 2018r. przyp. red.). Michał wrócił do walki w lutym i bardzo efektownie odprawił przed czasem Giana Villante (MMA 17-11). Niespełna dwa miesiące później Polak znów stanął w oktagonie UFC, a jego przeciwnikiem był Gadzhimurad Antigulov (MMA 20-6). Rosjanin wytrzymał jednak niecałą minutę presji ze strony Michała, po czym został efektownie znokautowany. Nic więc dziwnego, że w Oleksiejczuku pokładane są coraz większe nadzieje, a Polscy fani już ostrzą sobie zęby na kolejną batalię Lorda w oktagonie UFC.

23 KOMENTARZE

 1. Wspaniale, na taką wiadomość czekałem ::snoopd::

  Michał – życzę Ci zero kontuzji, samego progresu, no i KO-LA-NA!!! :bleed::bleed::bleed::bleed::bleed::bleed:

 2. Brawo Lord:applause:niby chuderlaka a Rusków i Mudzinów leje aż miło.

  Michała w tym UFC złotem powinni obsypać!

 3. Polak nie zdradził jednak na ile walk i na jakich warunkach obowiązywać będzie nowa umowa. Jak jednak potwierdził menadżer zawodnika Paweł Kowalik, jutro Lord przejdzie zabieg w Centrum Medycznym MML.

  Subtelna zmiana tematu :mamed:

  Michał brawo :applause:

 4. Subtelna zmiana tematu :mamed:

  Michał brawo :applause:

  Skrót myślowy, chodziło mi o ewentualny powrót do walki uzależniony długością przerwy po zabiegu :razz:utinlaugh:

 5. Powodzenia, kto by pomyslal, ze to bedzie na ten czas najbardziej perspektywiczny polski zawodnik w UFC. Calkiem mozliwe, ze bedzie tez tym, ktory zwojuje tam najwiecej.

 6. Janek i Michał, któryś musi być mistrzem :enterthehorwitch::bleed::bleed:

  Z całym szacunkiem dla Janka, ale not gonna happen kurwa. Oczywiście kciuki trzymać będę, podczas jego WALEK, ale to raczej Michał ma większe szanse, głównie z uwagi na wiek, kondycję, ciągły rozwój i trenerów (zapasy, stójka, mma) . Chociaż wydaje mi się, że jeszcze jego umiejętności nie zostały w pełni przetestowane, jak to miało miejsce w przypadku Janka.

 7. Większym problemem jest to, że lhw pomimo bycia najmniej bogatą w talenty dywizją w UFC (hw i kobiecych nie liczę), to mistrzem jest jednak goat dżons i jeśli nic nie odjebie, to pewnie jeszcze przynajmniej 2-3 lata będzie siedział na tronje.

 8. Większym problemem jest to, że lhw pomimo bycia najmniej bogatą w talenty dywizją w UFC (hw i kobiecych nie liczę), to mistrzem jest jednak goat dżons i jeśli nic nie odjebie, to pewnie jeszcze przynajmniej 2-3 lata będzie siedział na tronje.

  A co ty myślisz że ktoś myśli że on pokona dżonsa ? Wszyscy mają nadzieję że będzie zawodnikiem z topu dywizji

 9. A co ty myślisz że ktoś myśli że on pokona dżonsa ? Wszyscy mają nadzieję że będzie zawodnikiem z topu dywizji

  A ty czytasz inne posty?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.