Colby Covington znany jest ostatnio ze swoich zaczepek do praktycznie wszystkich zawodników kategorii półśredniej. Tym razem Amerykanin mógł jednak przekroczyć pewną granicę. Po przegranej Mike’a Perry’ego na UFC on FOX 28 z Maxem Griffinem Chaos postanowił sprowokować Platinum komentarzem na temat jego dziewczyny oraz rodziny.

Hej Perry, może wybieranie do swojego narożnika swojej wyglądającej jak koń dziewczyny nie jest najmądrzejszym pomysłem. Biorąc jednak pod uwagę, że jesteś produktem pier*olenia się kuzynów z Ocali na Florydzie to raczej niemożliwe żebyś był w stanie podejmować dobre decyzje.

Covington nie walczył w oktagonie UFC od czasu wygranej z Demianem Maią. Od tamtej pory Amerykanin co chwilę prowokuje to innych zawodników z organizacji. Jego głównym celem jest Tyron Woodley, jednakże mistrz stara się nie reagować na zaczepki ze strony Colby’ego. Reprezentant ATT nie ogranicza się jednak tylko do zawodników z jego dywizji. W mediach społecznościowych wyzywał on także m.in. Jona Jonesa czy Michaela Bispinga.

1 KOMENTARZ

  1. Z chęcią bym zobaczyl solidny wpierdol w walce Covington vs Perry… A który by go doatał to mi już bez znaczenia bo obydwaj zasługują

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.