Colby Covington chce być pierwszym w UFC potrójnym mistrzem. Amerykanin w wywiadzie dla MMAJunkie zapytany o potencjalne walki w innych dywizjach wagowych stwierdził, że chętnie zmierzy się z Khabibem Nurmagomedovem oraz Robertem Whittakerem. Covington wierzy, że może zostać mistrzem kategorii lekkiej, półśredniej oraz średniej.

Mogę przejść do kategorii lekkiej, mogę przejść do kategorii średniej. Chciałbym walki z Whittakerem, on jest bumem. Nie jest dobrym zapaśnikiem, nie ma serca do walki, nie ma kondycji. Khabib? Proszę Was? Ten kochający owce gość? Nie ma na mnie żadnych argumentów. Bawi się z owcami w Rosji. Co zrobi z żywym, twardym, amerykańskim sex appealem? Mam naprawdę obiecujące plany.

Chcę być mistrzem-mistrzem-mistrzem. Już zacząłem bić rekordy. W ostatniej walce zadałem najwięcej mocnych ciosów w historii UFC, na trybunach siedziała rodzina prezydenta. Chcę być potrójnym mistrzem UFC.

Covington najpierw musi poradzić sobie z kolejnym wyzwaniem, którym prawdopodobnie będzie Kamaru Usman. Możliwe, że pojedynek obu panów odbędzie się jeszcze w tym roku. W mediach wspominano o gali UFC 244 w Nowym Jorku, lecz nie są to oficjalne informacje.

44 KOMENTARZE

 1. Już zacząłem bić rekordy. Ostatnia moja walka miała najmniejszą oglądalność w historii UFC, na trybunach siedziała wyłącznie moja rodzina. Chcę być najnudniejszym mistrzem UFC.

  poprawiłem

 2. Przecież jego gadanie działa ciągle o nim piszą i mówią a wy kibice macie niewyobrażalny ból dupy za wszystko co mówi a mówi byle co byle o nim gadano i pewnie sam ma z tego beke co wygaduje. Colby Życzę wygranej z czarnym inwalidą

 3. Chciałbym walki z Whittakerem, on jest bumem.

  :najmancoty: Robert by cię zjadł.

  Bawi się z owcami w Rosji.

  Zabiją go tam w końcu :jjsmile:

 4. Kolba i Cejudo idą widzę konsekwentnie do przodu ze swoimi projektami marketingowymi. Przyjęte strategie chyba działają bo coraz większe grono osób chvxe widzieć jak są pacyfikowani w oktagonie (i ja się do nich zaliczam :cool:)

 5. Kurwa litości jak mnie ten kmiot wkurwia… Chuj tam co bby było ale chciałbym go spotkać in Real to bym mu bule zajebal dla satysfakcji:chuck:

 6. Przecież jego gadanie działa ciągle o nim piszą i mówią a wy kibice macie niewyobrażalny ból dupy za wszystko co mówi a mówi byle co byle o nim gadano i pewnie sam ma z tego beke co wygaduje. Colby Życzę wygranej z czarnym inwalidą

  dokładnie, ja tam lubię jego trolling, zabawny jest.

 7. Khabib? Proszę Was? Ten kochający owce gość? Nie ma na mnie żadnych argumentów.

  Colby za to ma argumenty, ręce z waty i marną stójkę gdzie Maia go obijał

  Ps blondi niezła

 8. Te dwie laski to chyba po taniosci ogarnął. Jak Coby nie lubię to i tak samo kozojebcy. Życzę wpierdolu obu

 9. Kurwa litości jak mnie ten kmiot wkurwia… Chuj tam co bby było ale chciałbym go spotkać in Real to bym mu bule zajebal dla satysfakcji:chuck:

  Ziomeczku bez przesady. Mnie tez Kolba wkurwia, ale pewnie jedyne co bym mogl mu zajebać to sniadanie z plecaka

 10. Z innej beczki pytanie, czarna czy blondi ?

  Masz obie, i chcesz zrezygnować?

  Ty zdrowy jesteś? Zrób se badania, Gienek Ci pomoże, ALRI przyjdzie na pomoc z suplementacją, a jak dalej będzie lipa, to Aptekarz Overeema jest jednym z cohonesiaków, na pewno ktoś z nich, wiedzących więcej, Ci pomoże.

  Ale do kurwy nędzy – nigdy, ale to nigdy nie rezygnuj ze zdobytej kobiety, i zawsze próbuj więcej.

  Ja wiem, że dla niektórych wydupczenie dwóch babeczek to problem, bo jednej nie są w stanie porządnie zerżnąć – ale nie rezygnuj, na Boga! Kondycję da się wyćwiczyć,taką też :star wars:

  :jjsmile::jjsmile:

 11. Ziomeczku bez przesady. Mnie tez Kolba wkurwia, ale pewnie jedyne co bym mogl mu zajebać to sniadanie z plecaka

  Ale co bym mu zajebal to bym zajebal xd nie ważne co by było później xd

 12. Te dwie laski to chyba po taniosci ogarnął. Jak Coby nie lubię to i tak samo kozojebcy. Życzę wpierdolu obu

  Myślę, że może nawet za darmo jeśli to nie są jakies znane dupy na instagramie. Wiesz w stylu za oznaczenie i tyle… zawsze to im troche followersów przybędzie jak sobie zrobią fotke z czołówką UFC

 13. Ale mnie wkurwia ta jego czapka. Wyglada jakby dostał ją od opiekuna na jakimś obozie dla cofniętych.

  A za ciśnięcie zaściankowych koziojebów to akurat props :razz:enn:

 14. Obu nie lubię. Musiałbym się mocno zastanowić komu bardziej życzyłbym wpierdolu w tej walce

  Whittaker a nie lubisz?Poyebało?

 15. Chciałbym walki z Whittakerem, on jest bumem. Nie jest dobrym zapaśnikiem, nie ma serca do walki, nie ma kondycji

  Kurwa potwierdzam kolejny raz- kolba to debil.

 16. ja tez, ale ja to jak cipa bo z łagodnym zawsze

  Tylko mieszany, na cienkim, prawilnie, patriotycznie.

 17. Tylko mieszany, na cienkim, prawilnie, patriotycznie.

  Jak zamawiam z dowozem to jeszcze kubełek lubię opierdolić

 18. Ciekawe jak Kolba poradziłby sobie z Romero. Kubańczyk w sumie wykluczałby jego zapasy, a w stójce to chyba kolba nie chciałby się z nim bić.

 19. Ciekawe jak Kolba poradziłby sobie z Romero. Kubańczyk w sumie wykluczałby jego zapasy, a w stójce to chyba kolba nie chciałby się z nim bić.

  Zapasami nic by nie zdziałał, więc zostaje stójka. Zakładam, że wjebałby z 500 ciosów i albo Yoel padłby ze śmiechu po ich przyjęciu, albo jebnąłby raz i Colba by się nakrył nogami.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.