Spekulacje na temat ewentualnego powrotu do klatki mistrza wagi lekkiej Khabiba Nurmagomedova trwają w najlepsze. Szef organizacji ma niedługo spotkać się z emerytowanym czempionem i będzie próbował go zachęcić do powrotu. Daniel Cormier natomiast nie skupia się przesadnie na tym czy Khabib wróci.

Cormier, były mistrz wagi półciężkiej i ciężkiej organizacji UFC, jest wieloletnim kolegą klubowym Khabiba i chętnie zobaczyłby go ponownie w klatce, ale nie jest to dla niego najważniejsze. W rozmowie dla serwisu South China Morning Post powiedział:

Zależy mi na samym Khabibie, jako człowieku. Nie dbam o to czy on będzie ponownie walczył czy też nie. Oczywiście chciałbym, aby wszedł do klatki, bo zawsze fajnie jest obserwować jego przygotowania i rywalizację. Dla UFC jego powrót byłby czymś wspaniałym, ale jeśli on nie wróci nadal będę go uwielbiał.

Khabib Nurmagomedov oficjalnie pozostaje mistrzem kategorii lekkiej. Aktualnie Khabib ma na swoim 29 wygranych walk w MMA. Jeszcze przed ostatnią walką mówiło się o tym, że mistrz chce bić się do chwili, aż jego rekord osiągnie wynik 30. Być może więc ostatecznie powróci jednak do oktagonu UFC.

Khabib w różnych wywiadach zapowiada, że nie chce już więcej rywalizować, ale zawsze pozostawia jednak uchylone lekko drzwi do powrotu do klatki.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.