Daniel Cormier, były mistrz UFC, jest pod wrażeniem występu Francisa Ngannou w walce bokserskiej z Tysonem Furym. Amerykanin uważa, że Ngannou swoją postawą udowodnił, że jest najgroźniejszym gościem na świecie.

28 października Francis Ngannou zadebiutował w pięściarskim ringu. Rywalem Ngannou był bokserski czempion wagi ciężkiej Tyson Fury. Walka rozegrała się na pełnym dystansie i zakończyła niejednogłośną decyzją sędziów na stronę Fury’ego. Po starciu Daniel Cormier zamieścił materiał w serwisie YouTube, w którym powiedział:

Francis Ngannou udowodnił, że jest najgroźniejszym człowiekiem na świecie. Był mistrzem wagi ciężkiej UFC stoczył walkę z pięściarskim mistrzem świata, która zakończyła się niejednogłośną decyzją. Tyson Fur nie zawalczyłby z Francisem Ngannou w MMA, tak jak Francis zawalczył z nim w boksie. Nie ma możliwości, aby w walce MMA pomiędzy pięściarzem, a mistrzem wagi ciężkiej MMA doszło do tego typu decyzji. To był najbardziej imponujący występ, jaki kiedykolwiek widziałem w wykonaniu gościa spoza świata boksu.

Po tym jak Francis Ngannou, były dziś mistrz wagi ciężkiej, nie porozumiał się z UFC w sprawie nowego kontraktu i rozstał się z organizacją, ostatecznie trafił pod skrzydła marki PFL, dla której zadebiutuje w przyszłym roku. Wygląda jednak na to, że Francis chce też dalej walczyć w pięściarstwie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,885 komentarzy 2,895 polubień

Daniel Cormier, były mistrz UFC, jest pod wrażeniem występu Francisa Ngannou w walce bokserskiej z Tysonem Furym. Amerykanin uważa, że Ngannou swoją postawą udowodnił, że jest najgroźniejszym gościem na świecie. 28 października Francis Ngannou zadebiutował w pięściarskim ringu. Rywalem Ngannou był bokserski czempion wagi ciężkiej Tyson Fury. Walka rozegrała się na pełnym dystansie i zakończyła […]

Odpowiedz polub

click to expand...