Stipe Miocic i Daniel Cormier

Daniel Cormier dawno temu zapowiedział, że zakończy sportową karierę, gdy tylko ukończy czterdziesty rok życia. Data ta minęła w marcu tego roku, a Cormier postanowił nieco przedłużyć swoją karierę i w najbliższej walce zmierzy się z po raz drugi ze Stipe Miocicem.

Wiecie, że zawsze mówiłem o tym, iż kończąc lat czterdzieści, zakończę też karierę. Urodziny miałem 2 marca, ale nie mogłem jednak zrealizować swojego planu.

W rozmowie z TMZ Sport, Cormier dodał jednak, że nie planuje znacznego wydłużania sportowej kariery.

Jeśli trzymałbym się założonego planu na moją karierę, nadchodząca walka ze Stipe powinna być moją ostatnią. Nie przewiduję jednak znacznego wydłużania kariery. Na razie chcę wyjść do walki i zrobić swoje.

Warto przypomnieć, że jakiś czas temu Cormier powiedział, iż poza walką z Miocicem chciałby raz jeszcze zmierzyć się z Jonem Jonesem.

20 KOMENTARZE

 1. Jezeli wygra ze Stipe w rewanzu to mysle, ze bardzo prawdopodobna jest emerytura. Do Jonesa raczej nie zejdzie znowu w imie zasady nie wchodz dwa razy do tej samej rzeki (w jego przypadku byloby to trzy razy). Jones do niego tez nie wyjdzie. Wie, ze w ciezkiej Daniel moze go poskladac. Wiec jezeli nie uda sie dopiac starcia z Lesnarem mysle, ze Daniela bedziemy ogladali juz raczej jako komentatora. No ale poki co niech sie skupi na Stipe bo to latwa przeprawa nie bedzie.

 2. Jezeli wygra ze Stipe w rewanzu to mysle, ze bardzo prawdopodobna jest emerytura. Do Jonesa raczej nie zejdzie znowu w imie zasady nie wchodz dwa razy do tej samej rzeki (w jego przypadku byloby to trzy razy). Jones do niego tez nie wyjdzie. Wie, ze w ciezkiej Daniel moze go poskladac. Wiec jezeli nie uda sie dopiac starcia z Lesnarem mysle, ze Daniela bedziemy ogladali juz raczej jako komentatora. No ale poki co niech sie skupi na Stipe bo to latwa przeprawa nie bedzie.

  A ja myślę, że mógłby, ale i tak większe szanse ma młodszy JJ. :jjsmile: dlatego DC wyklucza walkę w cięzkiej z JJ, bo nie chce, żeby jego całą karere prześladował JJ :DC: . Natomiast JJ ma rację, że DC nie da rady zejść do półcięzkiej tylko po to żeby wyrwać 3 oklep, za duże ryzyko, za wiele poświećeń. Daniel niech leje Stipe i elo, no chyba że do Krs na Superfight z prze potężnym defyrtką, krulem grabowiczem czy mistrzem bedorfem. :roberteyeblinking:

 3. :eddieconspiracy:

  :siara:

  :razz:utinlaugh:

  A to co za podsmiech*jki? Mowi sie tak przeciez potocznie 😎

 4. A to co za podsmiech*jki? Mowi sie tak przeciez potocznie 😎

  Błędnie, tak jak słynne:  "kończ waść, wstydu oszczędź"

  To z rzeką to nie jest żadna zasada ani powiedzenie tylko myśl pewnego filozofa, która mówi, że nie da się wejść dwa razy do tej samej rzeki bo ona ciągle płynie i kiedy wchodzisz do niej po raz drugi jest już wtedy inną rzeką.

  Mam nadzieję, że pomogłem uniknąć kolejnego babola w przyszłości :tiphatb:

 5. Błędnie, tak jak słynne:  "kończ waść, wstydu oszczędź"

  To z rzeką to nie jest żadna zasada ani powiedzenie tylko myśl pewnego filozofa, która mówi, że nie da się wejść dwa razy do tej samej rzeki bo ona ciągle płynie i kiedy wchodzisz do niej po raz drugi jest już wtedy inną rzeką.

  Mam nadzieję, że pomogłem uniknąć kolejnego babola w przyszłości :tiphatb:

  Zgadza sie – korekta w punkt. Natomiast blad jest na tyle czesto popelniany, ze wszedl juz wlasciwie do kanonu przyslow.

  "Błąd? Tak. Ale fakt, że absolutna większość ludzi ten sam błąd popełnia, może oznaczać, że kiedyś całe wyrażenie wejdzie do normy potocznej a później wzorcowej, bo uzus zawsze rządził językiem i rządzić będzie."

 6. Zgadza sie – korekta w punkt. Natomiast blad jest na tyle czesto popelniany, ze wszedl juz wlasciwie do kanonu przyslow.

  "Błąd? Tak. Ale fakt, że absolutna większość ludzi ten sam błąd popełnia, może oznaczać, że kiedyś całe wyrażenie wejdzie do normy potocznej a później wzorcowej, bo uzus zawsze rządził językiem i rządzić będzie."

  Prawda – to samo ostatnio stwierdziłem o właśnie " kończ waść… " i też się ktoś mi tutaj nie zgadzał, ale patrząc na to, jak się język zmienia – można śmiało przyjąć, że większość użyje już tego sformułowania w nowym, błędnym znaczeniu… I pyk, ewolucja. :einsteinsmoke:

 7. Prawda – to samo ostatnio stwierdziłem o właśnie " kończ waść… " i też się ktoś mi tutaj nie zgadzał, ale patrząc na to, jak się język zmienia – można śmiało przyjąć, że większość użyje już tego sformułowania w nowym, błędnym znaczeniu… I pyk, ewolucja. :einsteinsmoke:

  Chyba owulacja :boystop:

 8. Chyba owulacja :boystop:

  No, najpierw owulacja, ruchanko, i pyk – dzidziuś. Dzidziuś Andrzej :childcry::razz:utinlaugh:

 9. Jeszcze niech zawalczy z Franciszkiem Mokebebe i wspanialy Daniel odejdzie jako najwiekszy zawodnik MMA w historii.

 10. A ja myślę, że mógłby, ale i tak większe szanse ma młodszy JJ. :jjsmile: dlatego DC wyklucza walkę w cięzkiej z JJ, bo nie chce, żeby jego całą karere prześladował JJ :DC: . Natomiast JJ ma rację, że DC nie da rady zejść do półcięzkiej tylko po to żeby wyrwać 3 oklep, za duże ryzyko, za wiele poświećeń. Daniel niech leje Stipe i elo, no chyba że do Krs na Superfight z prze potężnym defyrtką, krulem grabowiczem czy mistrzem bedorfem. :roberteyeblinking:

  Chyba coś pokręciłeś, to JJ nie chce walczyć z DC w ciężkiej, wielokrotnie to powtarzał, pewnie wie czym to grozi. Daniel nigdy nie odrzucał takiej możliwości.

 11. Jak DC wygra to pewnie pójdzie na emeryturę jako ten powiedzmy najlepszy. Ale ciekawe co jeśli przegra, może wtedy skoro już i tak jako ostatnia walka będzie porażka to zawalczy jeszcze z Jonesem żeby zarobic?

 12. Zabawne sa te wszystkie deklaracje. Tu też były głosy,  ze jak DC zapowiedział to tak będzie i kończy walczyć na 40urodziny bo on taki słowny i piniondze go nie skusza.

  Zonk

  :razz:utinlaugh:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.