Justin Gaethje wygrał ostatnie dwie walki w UFC i zbliżył się do starcia mistrzowskiego. Zdaniem Daniela Cormiera Gaethje pokazał, że zmienił się jako zawodnik i powinien teraz bić się o pas wagi lekkiej.

Podczas gali UFC 291, która odbyła się 29 lipca w Salt Lake City, Justin Gaethje zmierzył się z Dustinem Poirierem i zwyciężył z nim przez nokaut. Wcześniej Justin pokonał Rafaela Fizieva. Zdaniem Daniela Cormiera wygrane te pokazały, że Justin nie tylko jest lepszy niż był wcześniej, ale również zasłużył na walkę o pas. W nagraniu zamieszczonym na swoim kanale w serwisie YouTube Cormier stwierdził:

Pojawiła się możliwość walki ze zwycięzcą starcia Oliveira vs Makhachev. Myślę, że Justin jest teraz na taki bój lepiej przygotowany. Patrząc na jego starcie z Fizievem i na jego ostatni pojedynek, można powiedzieć, że on jest lepszą wersją samego siebie. Jest pierwszym pretendentem i słusznie. On jest gościem, który powinien zawalczyć o tytuł.

Do starcia o pas wagi lekkiej dojdzie 21 października w Abu Zabi. W pojedynku tym mistrz Islam Makhachev zmierzy się z Charlesem Oliveirą, byłym czempionem tej kategorii.

Justin Gaethje stoczył w klatce UFC dwanaście pojedynków i osiem z nich wygrał. Justin w przedostatnim boju pokonał Rafaela Fizieva. Do pojedynku doszło w marcu tego roku. Wcześniej Gaethje zawalczył o pas wagi lekkiej z Charlesem Oliveirą, ale został przez niego poddany w pierwszej rundzie pojedynku. Przed tą walką Justin pokonał na punkty Michaela Chandlera.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,789 komentarzy 2,741 polubień

Justin Gaethje wygrał ostatnie dwie walki w UFC i zbliżył się do starcia mistrzowskiego. Zdaniem Daniela Cormiera Gaethje pokazał, że zmienił się jako zawodnik i powinien teraz bić się o pas wagi lekkiej. Podczas gali UFC 291, która odbyła się 29 lipca w Salt Lake City, Justin Gaethje zmierzył się z Dustinem Poirierem i zwyciężył […]

Odpowiedz polub

click to expand...