Joanna Jędrzejczyk (MMA 16-3), była mistrzyni UFC wagi słomkowej, już niedługo będzie miała okazję odzyskać utracone trofeum, zmierzy się bowiem w pojedynku z aktualną mistrzynią Weili Zhang (MMA 20-1). Zanim jednak Polka pojawi się w oktagonie UFC, do klatki amerykańskiej organizacji wkroczy Conor McGregor (MMA 21-4) i zawalczy z Donaldem Cerrone (MMA 36-12). Jędrzejczyk kibicuje McGregrowi w tym starciu.

Martwiłam się, że może ponownie nie podołać w tej wyższej kategorii wagowej, ale patrząc na to, co pokazuje w mediach społecznościowych, co piszą w mediach, to raczej niepotrzebnie. Może odnieść naprawdę duży sukces.

W rozmowie dla TVN 24 Joanna Jędrzejczyk dodała również, co napisał jej niedawno Conor McGregor.

„Kowboj” Donald Cerrone jest bardzo dobrym i lubianym zawodnikiem w UFC. Szykuje się ciekawy pojedynek. Uwielbiam obu panów, ale wierzę w powrót Conora. Gdzieś się wspieramy, motywujemy nawzajem, ostatnio nawet pisaliśmy i Conor mi wysłał wiadomość „Joanna przyszły rok jest nasz”. Napisał, że w 2020 roku on i ja będziemy mistrzami. Musimy tego dotrzymać, dołożę wszelkich starań.

Zobacz również: Liczę na to, że zobaczymy go w tym roku w UFC – Jędrzejczyk o Gamrocie i KSW

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.