Prezydent organizacji UFC po wczorajszej konferencji prasowej ponownie odniósł się do odwołanych planów na walkę Conora McGregora z Donaledem Cerrone.

White w rozmowie z dziennikarzem ESPN Brettem Okamoto przyznał, że do walki nie doszło z powodu Irlandczyka który tak naprawdę chce ponownie walczyć z Khabibem:

Tak naprawdę to Conor chce znowu bić się z Khabibem. To jest walka której tak naprawdę chcę teraz Conor. Pozwólmy mu wymyślić co dalej z jego karierą ale w międzyczasie „Kowboj” będzie walczyć, znacie go, on po prostu chce się bić.

Prezydent UFC zdradził również potencjalną datę powrotu byłego mistrza:

Myślę, że może wrócić do gry jesienią tego roku.

McGregor ostatni raz w oktagonie walczył 6 października 2018 w Las Vegas podczas gali UFC 229. Przegrał wtedy w zdecydowany sposób z mistrzem wagi lekkiej Khabibem Nurmagomedovem. W 4 rundzie walki która pobiła wszystkie rekordy PPV organizacji UFC, odklepał duszenie zza pleców Rosjanina.

Po przegranej walce Irlandczyk skupił się promocji swoich nowych biznesów – whiskey Proper 12 oraz linii odzieżowej August McGregor. W internecie pojawiło się też dużo plotek i domysłów dotyczących rozrywkowego stylu życia McGregora i rozstania z dotychczasowym trenerem Johnem Kavanagh. Na ten moment żadna z zainteresowanych osób nie zajęła oficjalnego stanowiska w tej sprawie.

W jednym z ostatnich wpisów na Instagramie, McGregor ponownie odniósł się do błędów które popełnił w przygotowaniach do walki z Khabibem:

Z jakiegoś dziwnego powodu, podczas obozu treningowego skupiłem się wyłącznie na obronie. Trenowałem, po to aby móc się uwolnić. Trenowałem anty-grappling. Trenowałem aby unikać walki. Nie szanowałem mojej własnej gry ofensywnej i zapomniałem jak się z niej korzysta. Pozwoliłem na to by osoby z zewnątrz miały wpływ na moje własne myślenie. Gdybym chwycił martwego konia za głowę mógłbym wyciągnąć go z rowu. Dlaczego nie miałbym złamać mu karku? Dlaczego miałbym unikać walki?

View this post on Instagram

My attacking game is still catching up as you can see here. Loose arm drags and over eagerly jumping to hooks and losing position. But I am gaining good traction again. My passing and my overall forward pressure is building nicely. I will keep building. For I am a brick wall. Before I went into my last camp I was doing extensive work in the gi and my attacking game was developing really well. My submissions were becoming a lot more frequent. I was supremely confident in my attacking. I could spend full rounds attached to the back. Through all ranges. Snatching the neck. Breaking posture. Generally mauling anything I touched. For some reason though, I went into camp and focused solely on defense. I trained to disengage. To Anti grapple. To Avoid. I disrespected my own attacking game and became a stranger to it. I allowed outside influence filter into my own thinking. I can pull a dead horse out of a ditch if I latch around it’s head why would I not snatch up the neck? Why would I disengage? Why would I avoid anything? I don’t know what I was thinking back then. But I am thinking clear now. I will not make that mistake again. I am going to literally tear these men apart now. Watch me. One by fucking one.

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

View this post on Instagram

Proper Number Twelve ?

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

1 KOMENTARZ

  1. No pozwólmy mu wymyślić co dalej z jego karierą. Conor chce Khabiba a Khabib chce Conora więc jaki wniosek? Conor vs Khabib 2 na Wrzesień. W między czasie wygrany o tymczasowy pas Max/Dustin będą się bujali z interimem jak Colba Make my Words.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.