Prezydent UFC nie zamierza czekać na zorganizowanie walki Donalda Cerrone z Conorem McGregorem. Podczas wczorajszej konferencji prasowej promującej UFC 236 Dana White odniósł się do informacji o starciu Kowboja z Irlandczykiem.

Tych dwóch dużo gadało o takim starciu i powiedziałem, że zrobię tę walkę jeśli chcą walczyć. Nie jesteśmy jednak nawet blisko takiego zestawienia. Szukamy innych rywali dla Kowboja.

Cerrone był wczoraj w moim biurze – znacie przecież go… Chce walczyć. Jest gotowy więc szukamy dla niego przeciwnika. Może będzie to Ragin Al.

Iaquinta w ostatniej walce wygrał z Kevinem Lee przez decyzję sędziowską. Cerrone pokonał młodszego Alexandra Hernandeza. Ze słów prezydenta UFC może wynikać, że to Conor McGregor nie ma zamiaru w bliskiej przyszłości wrócić do oktagonu, lecz w jego mediach społecznościowych możemy zobaczyć, iż jest on w mocnym treningu.

18 KOMENTARZE

 1. Zajebiste zestawienie z Alem. Agentowi po ostatnim występie należy się duża walka, Kowboj też może tylko zyskać.

 2. Przyznaje nie jarała mnie ta walka. Kogoś lepszego dla Cerone. Małpie ruchy rudego zostały już rozpracowane.

 3. To pytanie kogo chce Conor jak nie kowboja.

  Wiadomo, że dał zaporową cenę i jeśli się w końcu dogada, to kogoś musi dostać.

 4. Fajnie White między wierszami powiedział w czym / kim jest problem 😆 Szkoda tylko Kowboja, zasługiwał na duży czek po tych wszystkich napierdalankach w klatce

 5. Fajnie White między wierszami powiedział w czym / kim jest problem 😆 Szkoda tylko Kowboja, zasługiwał na duży czek po tych wszystkich napierdalankach w klatce

  Jak to powiedział bodajże @maras (powtórzę po raz kolejny, ale znów świetnie się nadaje): Rudy to by walczył z każym ale na twitterze.

 6. prawidłowo kalboj z conorem to zwykły mismatch

  a rudy z kebabem to nie był mismatch, UFC słynie z mismatchów.

 7. na papierze i rankingowo napewno nie

  Rudy to gościu który dostał walkę o pas po walce z Dennisem Siverem, od kiedy tak bardzo przejmujemy się rankingami itd. ?:beczka:

 8. Jak to powiedział bodajże @maras (powtórzę po raz kolejny, ale znów świetnie się nadaje): Rudy to by walczył z każym ale na twitterze.

  Jakby kazdy mial taka pozycje jak Rudy to bys inaczej gadal. Nie moze brac kazdej walki jak leci. Kazdemu odjebalo po walce z Conorem bo zarobili kupe kasy( patrz Diaz) albo zdobyli pas i odlecieli( Nurma). A Conorowi odjebalo po zdobyciu 2 pasa i walce z Floydem. Czyli w skrocie wszystkim odpierdala:lesnarhappy:

 9. szkoda, cowboj to dobry rywal na odbudowę dla conora.

  A bardziej, to dobry Rudy dla Cowboja na przedłużenie win streak 🙂

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.