Conor McGregor

Były mistrz dwóch kategorii wagowych organizacji UFC, Conor McGregor zamieścił na mediach społecznościowych krótki film z rozgrzewki w bokserskim ringu.

Najbardziej popularny i najlepiej zarabiający zawodnik w MMA, od czerwca bieżącego roku znajduje się na sportowej emeryturze. „The Notorious” postanowił już po raz trzeci zawiesić rękawice na kołku ponieważ nie był w stanie porozumieć się z organizacją UFC co do dalszej kariery i walk w dobie pandemii.

Jak jednak zdradził w jednym z ostatnich wywiadów szef UFC Dana White, ma on nadzieję na powrót Irlandczyka na początku przyszłego roku mówiąc, że w tym momencie pracują nad „czymś fajnym dla niego”. White podczas promocji gali UFC 253 informował również o zbliżającym się „wielkim ogłoszeniu” wejścia w biznes walk bokserskich:

„Świat boksu nie był w stanie zrobić tego co ja w MMA zrobiłem przez ostatnie 20 lat. Jeśli nie potrafią robić dobrze rzeczy, gdy sytuacja na świecie jest normalna, nie możesz oczekiwać, że zrobią coś gdy cały świat dosłownie stanął na głowie. Przez ostatni rok obserwowałem sytuację w boksie, patrzyłem na różne rzeczy i nie byłem pewien czy da się to naprawić. To dość zabawne, bo od czasu pandemii zacząłem też patrzeć na inne rozwiązania i wkrótce prawdopodobnie będziemy mieli coś do ogłoszenia w świecie boksu. Zrobimy to w ciągu najbliższych tygodni.”

White mówił również, że prowadzi rozmowy z legendą boksu Floydem Mayweatherem na temat organizacji kolejnego wspólnego wydarzenia:

 

Na ten moment nie wiadomo jeszcze nic na temat kolejnych kroków emerytowanego Conora McGregora ale Irlandczyk zamieścił na mediach społecznościowych krótki materiał wideo z rozgrzewki w bokserskim w klubie Crumlin Boxing Club w Dublinie:

McGregor swój ostatni pojedynek stoczył w styczniu tego roku na gali UFC 246, gdzie w ciągu 40 sekund znokautował weterana Donalda Cerrone. Dla „Notoriousa” był to powrót do klatki po porażce z Khabibem Nurmagomedovem, której doznał w 2018 roku na gali UFC 229.

Były mistrz dwóch kategorii wagowych amerykańskiej organizacji jest obecnie uwikłany w poważny problem. Został on niedawno oskarżony o próbę napaści seksualnej oraz ekshibicjonizm.

Zobacz także: Nowe szczegóły w sprawie Conora McGregora. „Pokazał swoje części intymne młodej kobiecie”

8 KOMENTARZE

  1. Tak jak chłopa szanowałem za osiągnięcia sportowe tak teraz totalnie  mnie to nie interesuje, mistrzem w UFC już nie będzie nigdy. Manny by TKO do 7 rundy.

  2. "Świat boksu nie był w stanie zrobić tego co ja w MMA zrobiłem przez ostatnie 20 lat

    Potwierdzam.

    Świat boksu nie był w stanie zrobić nic w MMA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.