Pojawiły się nowe informacje w ostatniej sprawie dotyczącej Conora McGregora. Jak podawaliśmy jakiś czas temu, były podwójny mistrz organizacji UFC został oskarżony o próbę napaści seksualnej oraz ekshibicjonizm. Teraz, jak podaje „The Sun”, na temat tej sprawy wypowiedział się świadek, który twierdzi, że Irlandczyk pokazał swoje części intymne młodej kobiecie, do czego miało dojść 6 września w Calvi.

Według świadka, który zeznawał w tej sprawie, McGregor szedł wraz ze swoimi ochroniarzami, kiedy to pokazał części intymne młodej kobiecie bez jej zgody podczas gdy ona szła do toalety w barze.

Według kobiety, 32-letni Irlandczyk miał pokazać jej swoje części intymne po spożyciu dużej ilości alkoholu. Źródła podają, że kobieta była w głębokim szoku, a w Calvi przebywała na wakacjach wraz z mężem.

Na ten moment prowadzone jest śledztwo w tej sprawie. W oficjalnym oświadczeniu, zespół Conora McGregora, jego menadżer oraz radczyni prawna, zaprzeczyli, że ich klient dopuścił się zarzucanych mu czynów. Audie Attar, menadżer Irlandczyka jasno dał znać, że Conor McGregor nie jest i nie będzie celem, dla ludzi, którzy chcą zaistnieć w nagłówkach prasowych albo zdobyć w ten sposób pieniądze.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.