Conor McGregor który od czasu przegranej walki z Khabibem Nurmagomedovem na gali UFC 229 jest w ostrym konflikcie z rodziną Nurmagomedov, złożył kondolencję z powodu śmierci Abdulmanapa Nurmagomedova.

W piątek świat obiegła smutna informacja o śmierci Abdulmanapa Nurmagomedova. Ojciec i trener mistrza wagi lekkiej UFC, Khabiba Nurmagomedova zmarł po wielu tygodniach spędzonych na oddziale intensywnej terapii w szpitalu w Moskwie z powodu komplikacji związanych z zarażeniem się COVID-19.

Kilka godzin później, McGregor złożył na Twitterze kondolencje swojemu byłemu rywalowi nazywając Abdulmanapa „zagorzałym zwolennikiem sportu”.

„Utrata ojca, trenera i zagorzałego zwolennika tego sportu” – napisał McGregor. „Kondolencje, spoczywaj w pokoju Abdulmanap Nurmagomedov”.

Abdulmanap Nurmagomedov po zwycięskiej walce swojego syna na gali UFC 229 wyrażał chęć zakończenia konfliktu z Conorem McGregorem. W wywiadzie po gali powiedział, że wybaczył Irlandczykowi wszystkie krytyczne słowa które zostały wypowiedziane przed galą w jego kierunku i zaprosił go nawet do odwiedzenia Dagestanu w celu pojednania się:

Wybaczam Conorowi McGregorowi. To wszystko to już przeszłość. Musimy przemyśleć to co się stało i wyciągnąć z tego naukę na przyszłość. Po rozmowie ze starszyzną i rodakami uznaliśmy, że czas ruszyć naprzód, ku nowym celom.

Kondolencje Conora McGregora nie zostały jednak zbyt dobrze przyjęte przez fanów MMA. W komentarzach pod wpisem Irlandczyka pojawiło się wiele krytycznych głosów przypominających, że zaledwie kilka dni temu skomentował chorobę Abdulmanapa twierdząc, że była jedynie „przykrywką” dla mistrza wagi lekkiej aby nie walczyć w oktagonie UFC:

„Uznałem, że wszystko w sprawie Abdulmanapa było zasłoną dymną. Przykrywka która ma ukryć brak aktywności i wycofywanie się z walk oraz ucieczkę. Powodzenia, ale pamiętaj – Allah widzi wszystko!”

McGregor zamieścił swój komentarz w odpowiedzi na wpis kuzyna Khabiba, Abubakara Nurmagomedova który opublikował na Instagramie zdjęcie Irlandczyka, z przegranej walki wieczoru gali UFC 229 podpisując je słowami:

„Gdy masz koronawirusa i nie możesz oddychać”

21 KOMENTARZE

 1. Środowisko mma sklada kondolencje – oddzielny temat

  Conor Mcgregor składa kondolencje – oddzielny temat

  Czyli co, juz nie utożsamiać Conora z środowiskiem mma?

 2. Środowisko mma sklada kondolencje – oddzielny temat

  Conor Mcgregor składa kondolencje – oddzielny temat

  Czyli co, juz nie utożsamiać Conora z środowiskiem mma?

  Właśnie to samo miałem pisać. Był Przecież temat, ale dla Menela musi być osobny, jak że wszystkim z Resztą :eddieconspiracy:

 3. Właśnie to samo miałem pisać. Był Przecież temat, ale dla Menela musi być osobny, jak że wszystkim z Resztą

  Widocznie jakas tęsknota za ( bardzo dawnym i bardzo krótkim) czasem chwały.:lol:

 4. Widocznie jakas tęsknota za ( bardzo dawnym i bardzo krótkim) czasem chwały.:lol:

  No właśnie co najważniejsze "bardzo krótkim czasem chwały" ale przecież największa gwiazda wszech czasów, bo dwa pasy bo to bo tamto :razz:ociesznymirek:

  20 lat nie walczył ale dalej byl  bardzo wysoko w rankingach, inni mówią po walce, że przechodzą na emeryturę, na drugi dzień znikają z rankingów,ten od tego czasu już chyba 4 razu przechodził na Emeryturę i ani razu nie został Wykreślony, to dopiero są Rekordy :kawulpokapoka:

 5. Czyli co, juz nie utożsamiać Conora z środowiskiem mma?

  Nie utożsamiać Krula, byłego podwójnego mistrza, z jakimiś szeregowymi bumami. :roberteyeblinking:

 6. Środowisko mma sklada kondolencje – oddzielny temat

  Conor Mcgregor składa kondolencje – oddzielny temat

  Czyli co, juz nie utożsamiać Conora z środowiskiem mma?

  Wszedłem to samo napisać. Po co ten temat w ogóle?

 7. Wszedłem to samo napisać. Po co ten temat w ogóle?

  Jak to po co? Żeby każdy mógł sobie cisnąć rudego menela, który najpierw kpił z choroby ojca Khabiba, a teraz pięknie składa kondolencje w osobnym temacie. A to się klika.

 8. Jak to po co? Żeby każdy mógł sobie cisnąć rudego menela, który najpierw kpił z choroby ojca Khabiba, a teraz pięknie składa kondolencje w osobnym temacie. A to się klika.

  Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

  Z Koronawirusa kpił kuzyn Chabiba,

  Irol tylko (jak zwykle średnio inteligentnie) zareagował na chujowy żart.

 9. Właśnie to samo miałem pisać. Był Przecież temat, ale dla Menela musi być osobny, jak że wszystkim z Resztą :eddieconspiracy:

  I ty pisałeś w innym temacie o szacunku do zawodników, zarazem pierdoląc do conora, że jest "menelem":waldeklaugh:

  Dobrze, że Khabib nie jest…

 10. I ty pisałeś w innym temacie o szacunku do zawodników, zarazem pierdoląc do connora, że jest "menelem":waldeklaugh:

  Dobrze, że Khabib nie jest…

  Owszem, o szacunku do zawodników, którzy mają szacunek do innych :applause:

  I nie pierdole do Konura, że jest Menelem, napisałem po prostu prawdę. Od kiedy pisząc prawdę się kogoś obraża? :conorsalute:

  Jak można nazwać kogoś (nie będę go nazywał zawodnikiem, bo zawodnicy, sportowcy zachowują się inaczej) kto najebany bije dziadków po barach itp. Itd.?    A czemu Khabib miałby być Menelem? Może mnie uświadomisz? Bo nie wiem.

  PS. Dziękuję, że tak namiętnie obserwujesz i zapamiętujesz co pisze w innych tematach :conorsalute::deniroclap:

  I tak z innej beczki. "Ty" i imiona pisze się z wielkiej litery a "Conor" przez jedno n nie nn :waldeklaugh::waldeklaugh::waldeklaugh::waldeklaugh::waldeklaugh::waldeklaugh::waldeklaugh:

 11. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

  Z Koronawirusa kpił kuzyn Chabiba,

  Irol tylko (jak zwykle średnio inteligentnie) zareagował na chujowy żart.

  Zwał jak zwał, w idiotyczny sposób odniósł się do chorego ojca Khabiba.

 12. Co to za pierdolenie, czemu osobny temat o kondolencjach Conora? Pytacie przez zmęczenie po treningu lub robocie, zmieszane używki, zaślepienie czy ignorancję?

  Conor i Khabib to największa para protagonista-antagonista w historii sportów walki nowego tysiąclecia, prawie tak wielka jak Ali – Frazier w poprzednim stuleciu.  Ten news musi być w osobnym temacie bo na to zasługuje i to obowiązek redakcji by tak o tym poinformować więc nie róbcie siary zadając takie pytania. Po prostu wykonali dobrze swoją robotę!

   Krytykowanie Conora za wpis o zasłonie dymnej i chwalenie chujowego wpisu Abubakara to głupota. Jakim trzeba być dzbanem aby kiedy ojciec kuzyna dogorywa pod respiratorem po powikłaniach z COVID-19, zamieścić zdjęcie McGregora  łapiącego z trudem oddech w trakcie walki+debilny komentarz o koronawirusie?  Ktoś jeszcze chce pogratulować udanego żartu Abudzbanowi?  Gratuluję wrażliwości!

  Ale Ok. dzień był ciepły mogło przegrzać zwoje mózgowe, jutro będzie chłodniej i lepiej?

 13. Taaa. A Covid wyjaśnił Abdulmanapa.

  Cos jeszcze?

  Tak coś jeszcze.

  Jesteś pierdolonym idiotą :matt:

  Przepraszam  z góry za słownictwo, żeby nie było za chwilę jaki to ja niekulturalny jestem, ale żaden normalny człowiek by czegoś takiego nie napisał :roberteyeblinking:

 14. O ja pierdole… Rozumiem Twoje oburzenie bo jest ono spowodowane sporym brakiem w Twoim rozumowaniu szczególnie przy czytaniu ze zrozumieniem. Tym bardziej że nie do Ciebie kierowana była odpowiedź. Ciężko będzie wytłumaczyć Ci że ten wpis jest sarkazmem z dużą dozą czarnego humoru i ciętej riposty.

  I tylko idiota a raczej ktoś niepełnosprawny intelektualnie w stopniu znacznym napnie się to czytając a następnie skomentuje. Ktoś z IQ 20 maksymalnie 34. Miej świadomość ze to się leczy.

  Chuj ze nieskutecznie. A tak w ogóle to gdybyś zasięgnął nieco wiedzy ewentualnie nie zakończył edukacji na szkole zawodowej wiedziałbyś że idiota to człowiek który nie interesuje się polityka. Nazwa ta pochodzi od Greków i dawniej mówiło się "Idiotes" Z upływem czasu zaczęto mówić po swojemu az w końcu idiota tudzież idiotyzm przypisuje się komuś według Ciebie nienormalnemu… A kto to według Ciebie jest kurwa nienormalny?

  Pytanie to jest retorycznym.

  :no dawaj:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.