Conor McGregor nie tracił czasu i błyskawicznie odpowiedział na ofertę organizacji UFC dotyczącą walki z Dustinem Poirierem.

„The Notorious” wyraźnie dał znać do zrozumienia, że nie jest zainteresowany walką dla UFC i upiera się, że do rewanżowego starcia z Poirierem dojdzie na charytatywnej gali z której dochody zostaną przekazane na cele dobroczynne.

McGregor zamieścił wpis na Twitterze chwilę po publikacji wywiadu z prezydentem UFC w którym ten poinformował, że wysłał już kontrakty do obu zawodników i czeka na ich odpowiedź:

Conor wyzwał na pojedynek Poiriera w Dublinie, a zyski mieliby przekazać na cele charytatywne. Zaoferowaliśmy im więc walkę. Zaoferowaliśmy Dustinowi i Conorowi pojedynek i czekamy na ich odpowiedź.

ZobaczConor McGregor zapowiada walkę w boksie z Mannym Pacquaio

Szef UFC zdradził również, że Conor McGregor został zmuszony przez „Saudyjczyków” do zdjęcia informacji o walce z Manny Pacquiao do której miało dojść na Bliskim Wschodzie:

Nie wiem, czy widziałeś, ale Saudyjczycy mieli problem z Conorem i po prostu powiedzieli mu, że to kłamstwo, że dojdzie do walki z Manny Pacquiao i żeby lepiej zdjął plakat w ciągu następnych 15 minut, albo zostanie pozwany – powiedział White. – Zdjął go. Nie widzisz już tego zdjęcia z nim i Pacquiao, które wrzucał u siebie.

W odpowiedzi McGregor ponownie opublikował informację o walce z Poirierem z której zyski zostaną przekazane na cele charytatywne a sama walka miała by być transmitowana za darmo:

Sparing mieszanych sztuk walki w imię dobroczynności. Dublin. 12 Grudzień 2020. Sparing z darmową transmisją. McGregor vs Poirier. Lista dostępnych fundacji charytatywnych będzie wkrótce dostępna. Wszystkie darowizny mile widziane.

https://www.instagram.com/p/CFvceIDpNFP/

Zobacz:

11 KOMENTARZE

 1. Znowu gównoburza, a co będzie koniec końców ? Wszyscy się dogadają i będzie walka w UFC i charytatywnie tez będzie. Coś podobnego do Nurma-Porjej.

  A rudy to może, co najwyżej łysemu do wanny wejść

 2. Gubię się w chronologii, kto kiedy co napisał czy komu kiedy odpowiedział i nie wiem czy już jest po kutasiarzach, czy jeszcze nie. :travolta:

 3. Gubię się w chronologii, kto kiedy co napisał czy komu kiedy odpowiedział i nie wiem czy już jest po kutasiarzach, czy jeszcze nie. :travolta:

  jedyne co musisz wiedzieć to, że conor jest na emeryturze.

 4. Jaki to jest falszywy Knur… Teraz bedzie sie wybielal pierdolony walkami charytatywnymi a niedawno jakiegos starca napierdalal w barze :facepalm:

 5. Telenowela całkiem ciekawa,ale mnie bardziej ciekawi sylwetka kondona-wygląda tragicznie.

  W ogóle coś z nim słabo.

 6. Telenowela całkiem ciekawa,ale mnie bardziej ciekawi sylwetka kondona-wygląda tragicznie.

  W ogóle coś z nim słabo.

  Jakbyś wpierdolil tyle koksu co on i zapil to rudą własnej produkcji w czasie od walki z Cerrone zapewne nie byłbyś ciekawy bo wszystko byłoby jasne :frankapprove:

 7. Czyli łysy coś tam polamentował, popłakał, ale krul kazał w boks, to Dana grzecznie wrócił do szeregu i teraz będzie robił boks.

  :razz:utinlaugh:

 8. Czyli łysy coś tam polamentował, popłakał, ale krul kazał w boks, to Dana grzecznie wrócił do szeregu i teraz będzie robił boks.

  :razz:utinlaugh:

  Krul chciał iść na swoje, to mu Dana przypomniał, kto jest alfem. Może sobie walczyć, ale jak znów odda 80% swojemu opiekunowi :juanlaugh:

 9. Krul chciał iść na swoje, to mu Dana przypomniał, kto jest alfem. Może sobie walczyć, ale jak znów odda 80% swojemu opiekunowi :juanlaugh:

  teraz to danka bedzie organizatorem wiec nikt nikomu  nie bedzie nic oddawal

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.