Conor McGregor i Dustin Poirier mają dość czekania na wieści od UFC i postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Irlandczyk, który od jakiegoś czasu zabiega o walkę w oktagonie, lecz nie może dogadać się z organizacją, zapytał na swoim profilu na Twitterze byłego rywala o chęć walki, której zyski przekazane zostaną na cele charytatywne. Dustin, który jest zaangażowany w swoją fundację „Good Fight” przystał na propozycję „The Notoriousa”.

Hej bracie! Chcesz walczyć w MMA jako walka charytatywna? Zero powiązania z UFC. Przekażę pół miliona na cel charytatywny wybrany przez ciebie. Sprzedamy to w PPV albo popracujemy nad umową z telewizją, dołączymy inne fundacje charytatywne, które są bliskie mojemu sercu. Jestem zaangażowany w wielu. Po prostu walka pokazowa na cele charytatywne.

12 grudnia, Point Depot w Irlandii. Bez ważenia, kategoria wagowa bez limitu, zunifikowane zasady. Ja załatwię wszystkie sprawy dotyczące podróży dla ciebie i twojej rodziny. McGregor Sports and Entertainment MMA w połączeniu z The Good Fight Foundation. Charytatywne mieszane sztuki walki!

Poirier natychmiastowo odpowiedział na propozycję McGregora:

Wchodzę w to! Zróbmy to! Wiele osób na tym zyska.

Doskonale. Przejdźmy do rozmowy prywatnej i popracujmy nad procesem. Dobry człowiek Dustin! Szanuję twoje działania filantropijne, szanuję twoje zachowanie po naszej pierwszej walce. Masz mój szacunek.

12 grudnia, zaznaczcie tę datę w swoich kalendarzach.

Oczywiście zanim dojdzie do takiego pojedynku, obaj zawodnicy musieli dogadać się z UFC, z którym związani są kontraktami. McGregor zapowiadał sporą aktywność w klatce największej organizacji MMA na świecie w tym roku, lecz jak twierdzi nie otrzymał konkretnej propozycji od UFC. Jeśli chodzi o Poiriera, ten miał zawalczyć z Tonym Fergusonem, lecz nie dogadał się z organizacją w kwestii finansowej. Zawodnik wierzy, że powinien zostać odpowiednio wynagrodzony za starcie z „El Cucuy”, lecz jak widać UFC ma inne zdanie. Nie wiadomo jaka czeka przyszłość obu panów, który stanowią absolutną czołówkę kategorii lekkiej MMA na świecie.

19 KOMENTARZE

 1. 12 grudnia, zaznaczcie tę datę w swoich kalendarzach.

  Okey już zaznaczyłem, ale jak zamiast Ciebie będę skazany na oglądanie Masvidal Diaz 2 w ufc to Ci to wypomnę Dustinie.

 2. Przejdźmy do rozmowy prywatnej i popracujmy nad procesem.

  A ja to pozniej i tak opublikuje tak jak to zrobilem z prywatnymi rozmowami z Lysym…

 3. Jest już odpowiedź.

  Dana Łajczi:

  Czy was pojebało? Jakie charytatywne? Żadne cele charytatywne. Jesteście moimi niewolnikami i każdy szekiel idzie do mojej kieszeni! Filantropi się kurwa znaleźli…


  :danaillegal:

 4. Hej bracie! Chcesz walczyć w MMA jako walka charytatywna? Zero powiązania z UFC.

  Hej, bracie! Zróbcie to w UFC. Jesteście w jednej dywizji, w topie, macie za sobą już jeden pojedynek, rewanż po latach fajnie się sprzeda.

  Ty, bracie, przekażesz pół bańki na cele charytatywne wskazane przez brata Dastina i jeszcze zostanie ci 1,5 z wypłaty od twojego przyjaciela, Dany White'a. Co o tym sądzisz, bracie? :wow:

 5. Już ich Dana puści na samopas :mjsmile:

  a czemu nie? co jakiś czas na polarisie i submission undergrand występują zawodnicy z ufc, tak samo jak conor walczył w boksie z jakims brytolem,  na takie gowno walki(pokazowe) nie potrzeba zgody danki

 6. a czemu nie? co jakiś czas na polarisie i submission undergrand występują zawodnicy z ufc, tak samo jak conor walczył w boksie z jakims brytolem,  na takie gowno walki(pokazowe) nie potrzeba zgody danki

  Co innego w grapplingu a co innego w mma.

  Może się mylę, ale jak rzeczywiście w mma, to Dana na to nie pójdzie za chuja.

 7. Co innego w grapplingu a co innego w mma.

  Może się mylę, ale jak rzeczywiście w mma, to Dana na to nie pójdzie za chuja.

  założą kaski i ochraniacze tak jak w tym pojedynku pięściarskim:lol:

 8. Okey już zaznaczyłem, ale jak zamiast Ciebie będę skazany na oglądanie Masvidal Diaz 2 w ufc to Ci to wypomnę Dustinie.

  :DC:

 9. założą kaski i ochraniacze tak jak w tym pojedynku pięściarskim:lol:

  Chyba, że tak. Nie sądze że by to była taka walka, jaką miał Floyd z tym japońcem na gali sylwestrowej.

 10. Już ich Dana puści na samopas :mjsmile:

  Dokładnie. Wg upublicznionych kontraktów UFC, zawodnicy nie mogą brać udziału w walkach pokazowych bez zgody organizacji.

 11. Dokładnie. Wg upublicznionych kontraktów UFC, zawodnicy nie mogą brać udziału w walkach pokazowych bez zgody organizacji.

  Charytatywnie?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.