Prezydent organizacji UFC Dana White w mocnych słowach skrytykował Conora McGregora za upublicznienie prywatnych wiadomości dotyczących negocjacji kolejnej walki „The Notoriousa” w oktagonie.

Dana White na konferencji prasowej po UFC 253 oskarżył Conora McGregora o złamanie zasad „męskiego kodeksu” gdy Irlandczyk upublicznił serię prywatnych wiadomości pomiędzy nim a szefem UFC, zanim ogłosił, że zmierzy się z Mannym Pacquiao w walce bokserskiej:

„To jest jak kodeks honorowy pomiędzy mężczyznami… to jest coś, czego po prostu nie robisz drugiej osobie. To jedna z najpodlejszych rzeczy, jakie możesz zrobić – powiedział White o opublikowaniu jego prywatnych rozmów przez McGregora w których skrytykował pomysł walki z Diego Sanchezem.

Właśnie rozmawialiśmy o Diego Sanchezie, a Diego Sanchez jest obecny w tej prywatnej rozmowie, którą prowadziłem z Conorem. Kiedy jesteś drugim lub trzecim gościem w rankingu na świecie i mówisz mi, że chcesz walczyć z 39-letnim Diego Sanchezem który nie jest nawet w rankingu, że chcesz z nim walczyć w walce wieczoru na gali w Los Angeles… „

McGregor opublikował w piątek serię wiadomości na Twitterze w których szczegółowo opisał frustracje związane z brakiem walk oktagonie w tym roku. Irlandczyk na początku tego roku proponował szefowi UFC w prywatnych wiadomościach doprowadzenie do walki z weteranem Diego Sanchezem lub starcie z tymczasowym mistrzem wagi lekkiej Justinem Gaethje.

McGregor naciskał na występ w maju na gali w Los Angeles oraz następnie na walkę z weteranem Diego Sanchezem w sierpniu w Dublinie. Według szefa UFC, obie opcje były w tamtym momencie niewykonalne. Prezydent UFC w prywatnej wiadomości napisał, że jeśli doprowadzi do walki McGregora z Sanchezem, komisja sportowa powinna mu w tym momencie odebrać licencję promotora.

McGregor zakończył wpisy oświadczeniem, że przechodzi do boksu, by zmierzyć się z byłym mistrzem świata Mannym Pacquiao na gali bokserskiej na Bliskim Wschodzie. Obóz Filipińczyka potwierdził później, że rzeczywiście prowadzi zaawansowane rozmowy z byłym mistrzem MMA.

24 KOMENTARZE

  1. Jak tak będzie wkurwiał Łysego, to ten mu załatwi Zajęczą Wargę w walce wieczoru i skończy się protekcja.

  2. McGregor robił już gorsze rzeczy i było spoko. Moze Danka kiedys wyjdzie z tej rudej dupy.

    Jesli Janek to wygra to przez miesiac nie wchodze tutaj żeby przypadkiem posta od Jurasa nie przeczytac.

    Co ty tu kurwa jeszcze robisz? Zachowaj się jak mężczyzna i nie rób z gęby szmaty.

  3. Ustawienie kasowej walki z pominięciem Danuty faktycznie jest największą podlością jaką można mu uczynić :lol:…a do tego jeszcze opublikował i prywante rozmowy.

  4. A ja myślałem że uderzenie z partyzanta starego gościa to jest frajerstwo pierwsza liga ale ja widać Dana wie lepiej.

  5. Co mnie zastanowiło w tej gadce Dany na konferencji to to, że spytany o organizację walki z Pacquiao odpowiedział, że nic o tym nie wie i nie zna szczegółów. Zawsze w takich chwilach mówił, że do tej walki nie dojdzie, bo zawodnik ma kontrakt z UFC, ewentualnie, że pracują nad tym (Mayweather). Z tego by wynikało, że kontrakt na te 6 walk, który rudy podpisał przed walką z kowbojem ma jakieś nadzwyczajne zapisy, pozwalające mu na ekskluzywne walki poza UFC.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.