Colby Covington odpowiada Jonowi Jonesowi

Tuż po walce Colby’ego Covingtona (15-1) z Robbie Lawlerem (28-14) na UFC on ESPN 5, Jon Jones umieścił na Twitterze wpis, w którym stwierdził, że „Ruthless” zawiódł cały świat. Na odpowiedź ze strony ”Chaosa” na łamach MMAFighting nie musieliśmy zbyt długo czekać.

Jon Jonesa gada gówniane rzeczy na temat Robbiego Lawlera, że ten zawiódł cały świat. Jon chyba najlepiej może się wypowiedzieć na temat załamywania całego świata. Nie mów nic o Lawlerze, bo ten gość nie niszczy Bentleya z prostytutkami, nie potrąca kobiet w ciąży i nie ucieka z miejsca wypadku, pozostawiając narkotyki w samochodzie. Robbie to legenda, rodzinny człowiek i przyszły członek Hall of Fame.

Jak Jones śmie mówić cokolwiek o nim, kiedy jest największym gównem w tym sporcie.

Odświeżmy nieco sprawę z 2012 roku i przypomnijmy co stało się z pojazdem mistrza wagi półciężkiej. Jon rozbił wtedy Bentleya o słup telefoniczny. Więcej na ten temat oraz wpadek Jonesa możecie przeczytać tutaj.

Colby Covington odpowiada Jonowi Jonesowi

4 KOMENTARZE

  1. Największe gówno w sporcie może to Jones ale największe ścierwo bez podziału na kategorie to Colba.

  2. Nie lubie stylu bycia Colby ale prawda jest taka, ze po CMG jedynie on i Askren wprowadzili nieco świeżości i nikogo nie naśladują. Jeżeli chodzi o poziom sportowy, to Colby jest naprawdę mocny. Uważam, że z trójki CMG, Askren jest najbardziej utalentowany- po prostu nie ma nokautującego ciosu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.