Colby Covington: Jeżeli Mike Perry wygra dwie walki z rzędu, to dostanie titleshota

Colby Covington (14-1-0) jest bardzo pewny zdobycia pasa wagi półśredniej UFC, gdyż w wywiadzie dla BjPenn Radio złożył interesującą propozycję dla Mike’a Perry’ego„Chaos” nie walczył jeszcze z Kamaru Usmanem (15-1-0) a już planuje kolejne obrony, nie posiadając mistrzostwa. Nie da się ukryć, że Amerykanin jest bardzo ”gadatliwm” zawodnikiem i tymi słowami może wywołać kolejną burzę medialną.

Jeżeli ten głupi skurwy&^% będzie potrafił wygrać dwie walki z rzędu, to dostanie natychmiastowego titleshota. Będę bronił mojego pasa w walce z nim. Gość nie potrafi nawet liczyć do dwóch i zapewne nie wygra tych starć, o których mówię.

Nie widzę tego kompletnie. Życzę mu jak najlepiej i mam nadzieję, że uda mu się osiągnąć dwie wygrane. Dzięki temu będę mógł połamać jego szczękę i wysłać go z powrotem w czarnej paczce. Obiecuję wam po tej walce, nigdy już nie podejmie rękawic.

Colby jest byłym tymczasowym mistrzem wagi półśredniej, gdyż Kamaru Usman pokonał Tyrona Woodleya (19-4-1) i zgarnął złoto. Obecnie bardzo dużo mówi się o walce Usman vs Covington, jednak kontrakt nie został jeszcze podpisany.

PRZYPOMINAMY: Kamaru Usman nowym mistrzem UFC w wadze półśredniej! Woodley zdominowany!

Jak zamkną mnie w klatce z Perrym, to będzie przestępstwo. Pójdę siedzieć z powodu napaści. On jest po prostu bez szans przeciwko mnie.

Dawaj Mike! Wiem, że nie policzysz do dwóch, ale modlę się, abyś wygrał, chociaż 2 walki z rzędu.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.