Chociaż Claudia Gadelha zapowiada, że po ewentualnej wygranej nad Karoliną Kowalkiewicz, nie chce od razu walczyć o mistrzowski pas z Joanną Jędrzejczyk, pojedynek z mistrzynią cały czas ją bardzo interesuje.  W rozmowie z telewizją Fox Sports powiedziała, że uważa, iż tylko ona może ostatecznie pokonać Polkę.

Wiem, że nie wiele osób, chce kolejny raz oglądać naszą walkę, ale uważam, że jestem jedyną zawodniczką w tej kategorii wagowej, która może pokonać Joanną.

Gadelha dodała również, że przygotowując się do starć z Joanną, źle do nich podchodziła.

Wiele rzeczy zrobiłam źle podczas moich poprzednich przygotowań do walk z Joanną. W trakcie obozów niszczyła samą siebie i zabijałam moje ciało. Wszystko co robiłam przygotowując się do walk z Asią, było złe. Wtedy myślałam, że postępuję dobrze, ale w praktyce zabijałam samą siebie. Zabijałam swoje ciało przez 17 tygodni. Nie można niszczyć swojego ciała. Trzeba je budować na zbliżające się starcie. Nie można niszczyć samego siebie.

Aktualnie Claudia uważa, że jest zupełnie inną zawodniczką, niż jeszcze jakiś czas temu i chce to pokazać w najbliższych weekend, w starciu z Karoliną Kowalkiewicz.

Jestem podekscytowana możliwością pokazania swoich nowych umiejętności, pokazania nowej Claudii. Chcę zrobić na wszystkich wrażenie swoim występem. Chcę pokazać, że mogę wrócić i zawalczyć z Joanną raz jeszcze.

5 KOMENTARZE

  1. A jak zmieni się Claudia w ich 3 walce? Znowu urwie jedną rundą a resztę będzie zbierać z powodu braku kondycji ?

  2. "Wiele rzeczy zrobiłam źle podczas moich poprzednich przygotowań do walk z Joanną"- zabrzmiało jakby pogodziła się z przegraną w pierwszej walce

  3. Klaudiusz ty sobie daj spokój na razie. Pod koniec przyszłego roku można domknąć trylogię, ale do tej pory oby Asia dostawała kolejne nowe nazwiska. Nawet ta nieszczęsna Rose, albo Torres. Niech sobie Asia je rozwali na lajcie, należy się jej po tych 5 rundówkach.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.