Marcin Tybura ma za sobą już trzy walki w tym roku dla organizacji UFC i cały czas nie zwalnia tempa. Polak wróci do oktagonu 19 grudnia i zmierzy się w nim z Gregiem Hardym. Marcin jest już w USA, gdzie dojdzie do pojedynku i szykuje ostatnie szlify przed walką.

Niedługo po dotarciu Marcina Tybury do Las Vegas dołączył do niego trener Andrzej Kościelski i Michał Andryszak, sparingpartner w klubu Ankos MMA.

Cała ekipa w ostatnich dniach przed walką aklimatyzuje się, wspina po górach i łapie tzw. świeżość. Relację z dni przed nadchodzącą galą można oglądać na profilu instagramowym Marcina Tybury i pozostałych członków epkipy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Marcin Tybura wygrał trzy ostatnie walki z rzędu. Polak w oktagonie UFC wygrywał z m.in. Benem Rothwellem, Andreiem Arlovskim czy Luisem Henrique. W ostatniej walce „Tybur” pokonał wcześniej wspomnianego „Big Bena” przez jednogłośną decyzję sędziowską. Polak występuje w oktagonie największej organizacji MMA na świecie od maja 2016 roku.

Hardy po przegranej z rąk Alexandra Volkova, w tym roku powrócił na drogę zwycięstw. Pokonał na punkty Yorgana De Castro, a następnie znokautował Maurice’a Greene.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.