Już w najbliższy weekend do klatki UFC powróci Karolina Kowalkiewicz, która podczas gali UFC 228 zmierzy się z Jessicą Andrade. Co ciekawe, Polka, która lubi walczyć w stójce, w rozmowie z serwisem Polsatsport.pl powiedziała, że chętnie sprawdziłaby się z Andrade w walce parterowej.

Pracowałam nad każdym elementem. Wiem, że ona jest silna i lubi walczyć w parterze. Jestem jednak gotowa na każdą płaszczyznę. Muszę otwarcie powiedzieć, że chciałabym się z nią zmierzyć w parterze. Chciałabym zobaczyć jak to faktycznie wygląda i czy jest tam taka mocna. Widziałam jak dobrze sobie radziła i fajnie z góry pracowała w walce z Claudią Gadelhą. Chciałabym to sprawdzić.

Kowalkiewicz dodała również, iż zapewne najsłabszą stroną rywalki będzie jej stójka.

Na pewno ma jej najmocniejszą stroną jest siła. Ma również bardzo dobre zapasy. Na jej niekorzyść działają natomiast warunki fizyczne, bo nie jest najwyższą zawodniczką. Myślę, że w konfrontacji ze mną na pewno jej najsłabszą stroną będzie chaotyczna, agresywna stójka. Jeśli będę dobrze pracowała na nogach to można uniknąć jej prób obaleń, ale zakładam, że i tak wyląduję na pupie. Wszystko wyjdzie w walce i jestem naprawdę ciekawa jej siły fizycznej. Nie mogę się już doczekać!

Cała rozmowa do zobaczenia tutaj.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.