Już w grudniu Tomasz Romanowski stanie do walki z Damianem Janikowskim. Popularny „Tommy” chce sprawdzić swoje umiejętności zapaśnicze i zobaczyć jak wypadnie tle byłego medalisty olimpijskiego w tej dyscyplinie.

Podczas gali XTB KSW 89, która odbędzie się 16 grudnia w Gliwicach, Damian Janikowski stanie do walki z Tomaszem Romanowskim. W rozmowie z Arturem Mazurem dla kanału Klatka po klatce Romanowski powiedział:

Jak robię pięć rund na sparingu, to w każdej rundzie raz to minimum obalam, czasami nawet dwa, trzy razy. Chcę się z nim zmierzyć w zapasach, chcę spróbować. Chcę pokazać, że jednak też umiem, a czy mi wyjdzie, czy podołam?

Ostatecznie jednak Tomasz Romanowski wierzy w siłę swoich ciosów.

Jak dostanie mojego lewego i nie padnie, to będę go walił drugi raz, jak nie padnie po drugim, to będę walił trzeci i aż do skutku.

Tomasz Romanowski ma za sobą osiem pojedynków w okrągłej klatce. Ostatni raz bił się na gali XTB KSW Colosseum 2, ale w walce o pas mistrzowski musiał uznać wyższość Pawła Pawlaka. Przed tym starciem Romanowski był na fali pięciu wygranych z rzędu. Sile jego pięści ulegli: Radosław Paczuski, Cezary Kęsik, Andrzej Grzebyk, Michał Pietrzak i Aleksandar Rakas. Zawodnik ze Stargardu ma na swoim koncie osiemnaście zwycięstw w karierze, osiem zdobytych w pierwszej rundzie i siedem wygranych przez nokaut. W KSW zdobył cztery bonusy, trzy za najlepsze nokauty, a jeden za najlepszą walkę wieczoru.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,906 komentarzy 2,927 polubień

Już w grudniu Tomasz Romanowski stanie do walki z Damianem Janikowskim. Popularny „Tommy” chce sprawdzić swoje umiejętności zapaśnicze i zobaczyć jak wypadnie tle byłego medalisty olimpijskiego w tej dyscyplinie. Podczas gali XTB KSW 89, która odbędzie się 16 grudnia w Gliwicach, Damian Janikowski stanie do walki z Tomaszem Romanowskim. W rozmowie z Arturem Mazurem dla […]

Odpowiedz polub

click to expand...