Michael Chandler niedawno udanie zadebiutował w organizacji UFC i już dziś jest przymierzany do walki o pas wagi lekkiej. Były zawodnik Bellatora jest też otwarty walkę z Justinem Gaethje o miano najbrutalniejszego zawodnika organizacji UFC.

Chandler, który jakiś czas temu przeszedł z Bellatora do UFC, podczas jednej ze styczniowych gal amerykańskiej organizacji szybko znokautował Dana Hookera i tym samym w świetnym stylu przywitał się z fanami UFC.

Na razie nie wiadomo kto będzie kolejnym rywalem Chandlera, ale sam zawodnik jest otwarty zarówno na starcie o pas jak i na walkę z Justinem Gaethje, o czym powiedział w rozmowie dla ESPN

Walka z Justinem jest dla mnie ekscytująca i myślę, że stylistycznie idealnie do niego pasuję.

Chandler powiedział również, że może zmierzyć się z Gaethje o miano najbrutalniejszego zawodnika UFC.

O to miano walczył kiedyś Eddie Alvarez i pokonał wówczas Justina Gaethje. Myślę, że dziś ja jestem najbrutalniejszym zawodnikiem w UFC. Jeśli Justin uważa inaczej, musi to udowodnić, musi ze mną zawalczyć.

Michael Chandler legitymuje się rekordem 22-5. W Bellatorze walczył nieprzerwanie od 2010 roku, w tym czasie został zwycięzcą turnieju oraz trzykrotnym mistrzem wagi lekkiej. W trakcie swojej kariery wygrywał z takimi zawodnikami jak Marcin Held, Eddie Alvarez, Patricky Freire, czy Benson Henderson.

Niedawno szef UFC przyznał, że jeśli Khabib Nurmagomedov nie zdecyduje się na powrót do startów, to Chandler będzie głównym kandydatem do walki o zwakowane trofeum z Dustinem Poirierem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.