Już w najbliższy weekend dojdzie do walki Chan Sung Junga z Maxem Hollowayem. Zdaniem Henryego Cejudo Jung może pokonać Hollowaya, gdyż dysponuje odpowiednią siłą ciosu, aby go pobić. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, bo Holloway jest lepszym pięściarzem.

26 sierpnia organizacja UFC powróci do Singapuru i przygotuje tam swoją kolejną galę. Wydarzenie odbędzie się w hali Singapore Indoor Stadium. Walką wieczoru tego eventu będzie starcia Maxa Hollowaya z popularnym „Koreańskim Zombie”. Przed zbliżającym się starciem Henry Cejudo zamieścił na swoim kanale nagranie, w którym powiedział:

„Koreański Zombie” jest wyjątkowy. On dysponuje jedną rzeczą, której nie ma Max Holoway. Chodzi o siłę. „Koreański Zombie” potrafi uderzać. Kiedy pomagałem mu w przygotowaniach, trafił mnie prostym i nie mogłem po nim powstrzymać krwawienia. Jeśli jest ktoś, kto może w walce wyrządzić krzywdę Maxowi, to jest właśnie ktoś, kto dysponuje odpowiednią siłą. „Koreański Zombie” dysponuje taką mocą. Pytanie tylko czy będzie potrafił precyzyjnie ulokować cios, aby móc pokonać Maxa. Można powiedzieć, że w każdym innym obszarze pięściarskim Max jest lepszy i dysponuje przewagą zasięgu.

Chan Sung Jungi rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2007. Stoczył 24 pojedynki, z których 17 wygrał. Jung w UFC walczy od roku 2011. Wcześniej rywalizował w WEC i Sengoku. Ostatni raz bił się w kwietniu i został znokautowany przez Alexandra Volkanovskiego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Light Heavyweight

16,365 komentarzy 36,325 polubień

Maksio nie potrzebuje mocy nokautu kiedy napierdala cię 300 uderzeniami na walkę

Rozbije starego Zombiaka na drobny mak

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Maximal
Maximal

Oplot Challenge
Welterweight

47 komentarzy 153 polubień

walka do jednej bramki, Maksiu odsyla Zombiaka na zasluzoną emeryture

Odpowiedz 1 Like