Były mistrz wagi ciężkiej UFC Daniel Cormier (MMA 22-2, 1NC), który utracił swój tytuł na rzecz Stipe Miocica (MMA 19-3), jeszcze w tym roku chce stoczyć z nim trzeci pojedynek. Cormier zapowiada też, że będzie to jego ostatnie starcie w karierze.

Zobacz również: „On znowu przegra” – Miocic o walce z Cormierem i jej terminie

Miocic również potwierdził, że do walki może dojść, ale dodał, że na razie pochłaniają go problemy związane z koronawirusem i jego pracą strażaka.

Dodatkowo w rozmowie dla ESPN mistrz wagi ciężkiej przyznał, że cały czas jego oko, z którym miał problem po ostatniej walce, nie wróciło do pełnej sprawności.

Korzystam z czasu jaki mam, aby dojść do pełnej sprawności. Wszystko zależy od tego jak będzie działać oko. Lekarz powiedział mi, że wygląda to dobrze, ale dodał też, żebym nie działał głupio i spokojnie dał sobie czas na powrót. Cały czas pojawią się plamy w moim polu widzenia. Są jak latające muchy. To dziwne.

Miocic w jednym z wcześniejszych wywiadów przyznał, że do walki z Cormierem mogłoby dojść latem.

Wszystko wskazuje na to, że walka może odbyć się latem, ale z tym wszystkim co teraz się dzieje, szczerze powiedziawszy, nie myślę o niej. Martwię się teraz o gaszenie pożarów, martwię się o pracę ratowników medycznych. Muszę się teraz zająć swoją pracą, to jest teraz ważne. Teraz jest tak wiele osób potrzebujących pomocy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.