Ovince St. Preux, który w roku 2014 błyskawicznie znokautował Mauricio Ruę, zmierzy się z nim ponownie, 23 września, podczas gali UFC w Japonii. W rozmowie z MMAjunkie Radio, St. Preux powiedział, że chce pokazać, iż poprzednim razem to nie był przypadek, a sam rewanż po tak pięknym zwycięstwie, choć nie jest jego ulubionym zestawieniem, nie stanowi dla niego problemu.

To jest nasza praca. Bywa, że pracując trzeba robić rzeczy, na które nie ma się ochoty.

St. Preux dodał jednak, że będąc w takiej sytuacji jak Rua, sam zapewne chciałby rewanżu.

Gdybym przegrał z kimś w taki sposób, prawdopodobnie chciałbym wrócić i zawalczyć ponownie z gościem, który mi to zrobił. Rozumiem więc to.

W kwietniu tego roku St. Preux powrócił na drogę zwycięstw po trzech przegranych z rzędu i pokonał Marcos Rogerio de Limę.

Rua natomiast w marcu pokonał Giana Villanet i ma na swoim koncie trzy zwycięstwa z rzędu. Walczy jednak bardzo rzadko, bo raz do roku.

7 KOMENTARZE

 1. OSP sprawia wrażenie, że generalnie to na nic nie ma ochoty. Jeżeli Shogun chce go pokonać, to kluczem będzie złamanie jego ducha w ogniu bitki.

 2. Mam nadzieję że Shogun się zrewanżuje. Niestety Mauricio od pewnego czasu odcina już tylko kupony ale z kimś takim jak osp może dać jeszcze wyrównaną walkę.

 3. troche szacunku dla legendy kaumuku .hl Mauryca do tej pory jarają małolatów,niech se porowna kariere Ruy-zwyciezcy GP Pride i czempiona UFC,bogata we wzloty i upadki,wpierdole i nokauty film można by napisać a tera kariere tego Osp.przecież to jest smiech na sali,osiągniecia warte paczke fajek przy Shogunie.Oby Maurycy znów poczuł ducha Japonii i obił ci ryja,nawet niech sie zapomni i ci urwie łeb soccerkickiem to poczujesz co znaczy"oldschool"

 4. Mam nadzieję że Shogun się zrewanżuje. Niestety Mauricio od pewnego czasu odcina już tylko kupony ale z kimś takim jak osp może dać jeszcze wyrównaną walkę.

  Trochę odbudował formę, nie ten Shogun co kiedyś, ale OSP na regresie.

 5. Shogun nawet po tylu kontuzjach ovinców tego świata robi normalnie na miękkim chuju.

  Jest jednak jedno ale – od tych wszystkich niezliczonych i przekraczających wyobraźnię śmiertelników mega wojen z najlepszymi z najlepszych na świecie, szczęka już u niego nie ta.

  W tym będzie znów jedyna szansa tego średniaka

 6. Shogun dawaj kurwa, Japonia musi dostać to morderstwo. Bij jak Lil Noga, jak Hendo w 4 Rundzie ich epickiej batalii, obij tą tanią ochotniczą straż pożarną jak worek. SHOGUN MUSISZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.