ngannou lewis derrick

Curtis Blaydes, jeden z czołowych zawodników wagi ciężkiej, jest zdania, że to Derrick Lewis dysponuje większą siłą ciosu od Francisa Ngannou.

Curtis Blaydes miał okazję dwa razy mierzyć się z Francisem Ngannou, aktualnym mistrzem UFC wagi ciężkiej i dwa razy przegrał przez techniczny nokaut. Blaydesy walczył również z Derrickiem Lewisem i przegrał z nim przez KO.

W rozmowie dla serwisu MMANews.com Blaydes został zapytany o to, który z dwóch wymienionych wyżej zawodników dysponuje większą siłą ciosu i wskazał:

Derrick. Nigdy nie zostałem czysto znokautowany, a on tego dokonał. Gdy walczyłem po raz pierwszy z Ngannou, walka skończyła się po przerwaniu lekarza i to było TKO. W drugiej walce trafił, do akcji wkroczył sędzia i przerwał walkę, ale ja sam byłem świadomy i wszystko pamiętam. Gdy Derrick mnie znokautował, obudziłem się w karetce. To jest duża różnica.

Derrick Lewis i Francis Ngannou słyną z nokautowania rywali. Lewis w całej karierze zakończył tak 21 pojedynków. Ngannou 12 razy nokautował przeciwników.

Lewis i Ngannou spotkali się z sobą w klatce UFC w 2018 roku. Co jednak ciekawe, starcie to nie zakończyło się przed czasem, a sędziowie zwycięzcą wskazali Derricka Lewisa.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

17,936 komentarzy 75,095 polubień

W tej pierwszej walce z Blejdsem to było widać jaką siłę ma Ngannou.
Blades po nogi a Ngannou go podniósł do pionu jak worek ziemniaków i w łeb.

Odpowiedz polub

Avatar of KaczFC
KaczFC

ONE FC
Lightweight

2,367 komentarzy 2,695 polubień

Ma się czym chwalić :lol:

Odpowiedz polub

Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

UFC
Bantamweight

8,258 komentarzy 18,528 polubień

Blaydes uważa, że to Lewis mocniej uderza. Ktoś inny może powiedzieć to samo o Ngannou. Pewne jest to, że obaj mają uderzają z ogromną siłą

Odpowiedz polub