Dwóch zawodników, którzy wrócą po zawieszeniu przez USADA, zmierzy się ze sobą na UFC 260. Marc-André Barriault 27 marca zawalczy w oktagonie UFC z byłym zawodnikiem KSW, Abu Azaitarem. Walką wieczoru tego wydarzenia jest starcie w ciężkiej kategorii organizacji pomiędzy Stipe Miociciem a Francisem Ngannou. Informację podał Marcel Dorff.

Barriault (11-4, 1 NC MMA) nie ma jeszcze na swoim koncie oficjalnej wygranej w oktagonie UFC. Po trzech przegranych przez decyzje sędziowskie zmierzył się z Oskarem Piechotą, z którym pierwotnie wygrał przez TKO. Później jednak USADA w jednej z jego próbek znalazła ostarynę. Wtedy zmieniono wynik walki na „no-contest”.

Abu Azaitar (14-2-1 MMA) wróci na UFC 260 po zawieszeniu od USADA za znalezione w jego organizmie nielegalne substancje. Zawodnik walczył tylko raz w oktagonie UFC. W lipcu 2018 roku wygrał przez jednogłośną decyzję sędziowską z Vitorem Mirandą. W przeszłości występował w organizacji KSW, gdzie bił się z m.in. Piotrem Strusem czy Krzysztofem Kułakiem.

4 KOMENTARZE

  1. Barriault (11-4, 1 NC MMA) nie ma jeszcze na swoim koncie oficjalnej wygranej w oktagonie UFC. Po trzech przegranych przez decyzje sędziowskie zmierzył się z Oskarem Piechotą, z którym pierwotnie wygrał przez TKO.

    Niestety to zdanie pokazuje poziom Oskara. Aż smutno się robi. Co poszło aż tak źle?

  2. Fajne zestawienie, pokaże kto ma lepszych farmaceutów 😀 A tak serio, to zawsze przeciwko azatairom i innym ledwo skrywanym terrorystom. Tfu!

  3. Wiem, że old news, ale nie było u nas. Dzięki za zrozumienie!

    BAJU NIC SIE NIE STALO, BAJU NIC SIE NIE STALO ( TONEM PIEŚNI KIBICA PIŁKI)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.