Abu Azaitar został zawieszony przez USADA za stosowanie niedozwolonych substancji. Jak informuje MMA Junkie, były zawodnik KSW został zawieszony na 7 miesięcy przez USADA za znalezione w jego organizmie substancje jak tamoxifen. Według informacji od agencji antydopingowej, obecność substancji została wykazana w czterech osobnych testach: 25 sierpnia, 4 września, 9 września i 17 września 2020 roku.

34-letni Azaitar dostarczył USADA dowód, że tamoxifen został mu przypisany przez lekarza. Według agencji antydopingowej Azaitar nie stosował się jednak do zasad USADA jeśli chodzi o zgłoszenie stosowania leku. Biorąc pod uwagę okoliczności, USADA zredukowała zawieszenie zawodnika, który będzie mógł wrócić do klatki 25 marca (zawieszenie działa retroaktywnie).

Warto wspomnieć, że brat Abu, Ottman, został ostatnio zwolniony z organizacji UFC za naruszenie zasad bezpieczeństwa na „Fight Island” przy okazji UFC 257.

Abu Azaitar (14-2-1 MMA) walczył tylko raz w oktagonie UFC. W lipcu 2018 roku wygrał przez jednogłośną decyzję sędziowską z Vitorem Mirandą. W przeszłości występował w organizacji KSW, gdzie bił się z m.in. Piotrem Strusem czy Krzysztofem Kułakiem.

16 KOMENTARZE

 1. Kłuł dupę po ciemku, w piwnicy, żeby Allah nie widział, a USADA widziała. O tym w Koranie nie pisali, absolutely haram.

 2. Abu Azaitar został zawieszony przez USADA za stosowanie niedozwolonych substancji.

  Warto wspomnieć, że brat Abu, Ottman, został ostatnio zwolniony z organizacji UFC za naruszenie zasad bezpieczeństwa na "Fight Island" przy okazji UFC 257.

  Dobre dzbany. :matt:

 3. Zdrowe chłopy, a zawsze dostają od lekarzy te leki o dziwnych nazwach. Na laktacje, raka sutka albo jakieś damskie przypadłości.

 4. Co na to Ali?

  Przecież u niego to co najmniej kilku jest na soku, zreszta chyba nawet kiedyś wspominal ze "zna" przynajmniej 5 osob bioracych epo

 5. Lek na ginekomastię. Przecież to normalne, że zdrowemu, młodemu mężczyźnie rosną piersi.

  Z 2 strony dobrze ze dba o swoje estry:cool:

 6. Zdrowe chłopy, a zawsze dostają od lekarzy te leki o dziwnych nazwach. Na laktacje, raka sutka albo jakieś damskie przypadłości.

  Ciekawe co Ty byś robił gdybyś dziecka nie mógł wykarmić?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.