Tom Aspinall stanie do obrony tymczasowego pasa wagi ciężkiej przeciwko Curtisowi Blaydesowi. Jailton Almeida jest zdania, że Anglik będzie musiał podejść do tego starcia mądrze i z dużą dozą cierpliwości.

Podczas gali UFC 304, która odbędzie się 27 lipca w Anglii, Tom Aspinall będzie bronił tymczasowego pasa wagi ciężkiej. Anglik stanie do rywalizacji z Curtisem Blaydesem, który w ostatniej walce pokonał Jailtona Almeidę. Brazylijczyk w rozmowie dla serwisu MMA Junkie powiedział, co sądzi o mistrzowskim zestawieniu.

Uważam, że Curtis jest zawodnikiem walczącym strategicznie. Aspinall będzie musiał być w tej walce bardzo cierpliwy. Ja nie byłem. Aspinall musi wykazać się cierpliwością i zrozumieniem chwili, w której będzie mógł ruszyć do ataku, bo Curtis będzie na niego czekał.

Starcie Aspinalla z Blaydesem będzie drugim pojedynkiem tych zawodników. W pierwszej konfrontacji Aspinall doznał kontuzji nogi i nie mógł kontynuować walki, która zakończyła się dosłownie po piętnastu sekundach. Po tym starciu Blaydes przegrał z Sergeiem Pavlovichem i pokonał Jailtona Almeidę. Aspinall natomiast po wyleczeniu kontuzji rozbił Marcina Tyburę i Sergeia Pavlovicha, z którym zmierzył się o tymczasowy tytuł.

2 KOMENTARZE

  1. Liczę że Tom wygra, chociaż Blaydes też wydaję się spoko gościem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Open

20,346 komentarzy 34,000 polubień

Tutaj i tak pewnie decydująca będzie mocna stójka, szybkość... a nie obalanie dla samego obalania jak to robił Almeida... (9/13 TD) i 4,5 min. na 5,5 ' walki... zadając 1 znaczący cios! i 9 ogółem...
Blaydes vs. Pavlovich 11-30 (22-38%) w 3'
znaczące ciosy w głowę...
Aspinall vs. Pavlovich 7-1 (70-12%) w 1'
znaczące ciosy w głowę...

Nie można tego przeliczyć tak bezpośrednio, ale pokazuje to jednak, kto tu jest faworytem, no ale to waga ciężka w mma i chłopy po blisko 120 kg, to trzeba być czujnym...

Odpowiedz polub