Conor McGregor nie ma ostatnio najłatwiejszego okresu w swojej karierze. Najpierw po powrocie do startów przegrał z Khabibem Nurmagomedovem, a niedawno został aresztowany za zniszczenie telefonu jednego z fanów. Tak uważa Sylvester Stallone, który został poproszony o spojrzenie na postać Conora  i w rozmowie dla TMZ Sports powiedział:

Myślę, że ostatnie wydarzenia powinny być dla niego inspiracją do działania. On powinien sobie powiedzieć, że ok. miałem trudniejszy okres w życiu, zostałem w pewnym stopniu publicznie upokorzony. Stoję na życiowym rozdrożu i muszę coś udowodnić. Muszę udowodnić, że potrafię pokonać strach, pokonać przeciwnika, który wydaje się być nietykalny, a którym jest Khabib. Myślę, że to najważniejsze rozdroże w jego życiu. Jeśli nie zdoła przezwyciężyć strachu i pokonać Khabiba, to może go trapić do końca życia.

Stallone powiedział również, że Conor w pewnym stopniu przegrał z Khabibem na własne życzenie.

Myślę, że przegrał ostatnim razem ponieważ był arogancki i niesiony dumą. Opuścił ręce i dostał w twarz. Nie miał planu B, ani nawet planu A-.

Teraz jednak powinien dać z siebie wszystko, aby pokazać na co go stać.

To właśnie potrafi zdefiniować wielkość ludzi. Przecież on zdominował wielu innych zawodników i teraz trafił na kogoś takiego. Masz teraz zderzenie dwóch bogów UFC i nieważne czy przegrasz czy wygrasz, a jeśli przegrasz to ważne jest to w jaki sposób. Chcę więc zobaczyć rewanż i chcę zobaczyć, że Conor kładzie na stole wszystko co ma.

38 KOMENTARZE

 1. Rocky wie co mówi, sam przecież miał tych pasów w chuj.

  Rudy ucz się :korwinlaugh:

  I trenował młodego Creeda, także zna się na rzeczy

 2. Rocky się nie pierdolił, tylko nasterydowanych Rusków rozkurwiał przed ich publicznością, w sercu komunistycznej Rosji, gdzie ryzykował śmierć z rąk KGB.

  A Rudy? Chciał być fucking awesome i walczyć z Khabibem w Moskwie, ale jak przyszło co do czego, to było it's only business.

 3. Mnie zawsze rozwala jak aktorzy już nigdy nie potrafią wyjść z jakiejś roli…

  Dobrze, że nie biega po lesie i nie strzela do policji…

 4. Myślę, że przegrał ostatnim razem ponieważ był arogancki i niesiony dumą. Opuścił ręce i dostał w twarz. Nie miał planu B, ani nawet planu A-.

  Opuścił ręce bo obawiał się obalenia…:facepalm: a nie że był arogancki i  niesiony dumą….:razz:utinlaugh:

 5. Opuścił ręce bo obawiał się obalenia…:facepalm: a nie że był arogancki i niesiony dumą….

  A przy okazji zawsze był znany z trzymania wysoko gardy i dzięki temu zdobył 2 pasy :roberteyeblinking:

 6. A przy okazji zawsze był znany z trzymania wysoko gardy i dzięki temu zdobył 2 pasy :roberteyeblinking:

  No i od tego należałoby zacząć 😆

 7. Mnie zawsze rozwala jak aktorzy już nigdy nie potrafią wyjść z jakiejś roli…

  Dobrze, że nie biega po lesie i nie strzela do policji…

  A mnie zawsze rozwala jak hejter nie potrafi wyjść z roli i zrozumieć, że aktor grający jakąś rolę może się interesować tą dziedziną ::jondance::

 8. A mnie zawsze rozwala jak hejter nie potrafi wyjść z roli i zrozumieć, że aktor grający jakąś rolę może się interesować tą dziedziną ::jondance::

  :razz:utinlaugh:

 9. Mnie zawsze rozwala jak aktorzy już nigdy nie potrafią wyjść z jakiejś roli…

  Dobrze, że nie biega po lesie i nie strzela do policji…

  Bardziej rozwalają ludzie którzy widzą w aktorach autetyczne postacie. I są tacy co naprawdę myślą ze Stallone biega z karabinem a Bruce Lee zabilby 20 gości golymi rękami

 10. Bardziej rozwalają ludzie którzy widzą w aktorach autetyczne postacie. I są tacy co naprawdę myślą ze Stallone biega z karabinem a Bruce Lee zabilby 20 gości golymi rękami

  Stallone to filmowa ściema,ale Bruce to akurat znał kunkfu i tajne ciosy Szałolin, więc 20 by lekko rozkurwił. Popatrz sobie na filmy jak poniewiera Karima Abdula Dżabara, co jest od niego przynajmniej trzy razy większy. A jakby chciał to by go zabił jednym sekretnym ciosem. A myślisz, że dlaczego Bruce Lee został zgładzony. Jak myślisz, komu przeszkadzał żywy?

 11. Stallone to filmowa ściema,ale Bruce to akurat znał kunkfu i tajne ciosy Szałolin, więc 20 by lekko rozkurwił. Popatrz sobie na filmy jak poniewiera Karima Abdula Dżabara, co jest od niego przynajmniej trzy razy większy. A jakby chciał to by go zabił jednym sekretnym ciosem. A myślisz, że dlaczego Bruce Lee został zgładzony. Jak myślisz, komu przeszkadzał żywy?

  Bruce Lee, skończył się przez używki, tyle lat minęło, a ludzie nadal wierzą, w legendy, o tajnych zabójcach z klasztoru.

 12. Od pana Rockyego to proszę się łaskawie odjaniepawlic. Pan Balboa wie co mówi, w chuj filmów o tym zrobił. Zaś wy hejterzy tylko browar, chrupki i jad. :jimcarrey:

 13. Niekórzy chyba zapomnieli że Sylwek jest jednym z udziałowców UFC.  Jego wypowiedź to tylko pijarowe pierdololo i pewnie jedna z wielu akcji mających podpromować  rewanż Khabiba z Conorem.  Ten ostatni już się przypomniał akcją z telefonem i teraz gada tylko o Khabibie. It's only business…

 14. Mu jakoś nie napiszą żeby wszedł do oktagonu. Na matę też nie zaproszą :cmgkeepgoing:

  Pan Conor by i Rambo i Rockiemu najebał :whodefuk:

  Takie newsy powinny być zarezerwowane dla @Szady

  Reszta nie ogarnia co jest pięć

 15. Bruce Lee, skończył się przez używki, tyle lat minęło, a ludzie nadal wierzą, w legendy, o tajnych zabójcach z klasztoru.

  Jak myślisz, kto rozsiewa plotki o używkach? Komuś bardzo zależy żeby właśnie taka wersja krążyła.

 16. Jak myślisz, kto rozsiewa plotki o używkach? Komuś bardzo zależy żeby właśnie taka wersja krążyła.

  Oficjalne, stanowisko policji, poczytaj…

 17. Oficjalne, stanowisko policji, poczytaj…

  Myślisz, że w policji nie mają swoich ludzi? Jak było z Oswaldem?

 18. Bruce Lee, skończył się przez używki, tyle lat minęło, a ludzie nadal wierzą, w legendy, o tajnych zabójcach z klasztoru.

  Przecież dostał kulkę… Myślisz, że to używane kulki były? :mjsmile:

 19. Przecież dostał kulkę… Myślisz, że to używane kulki były? :mjsmile:

  Żadną kulkę tylko uszkodzone narządy wewnętrzne. Ktoś wiedział jak uderzyć.

 20. Żadną kulkę tylko uszkodzone narządy wewnętrzne. Ktoś wiedział jak uderzyć.

  No – uszkodzone narządy od obrażeń, wywołanych pociskiem, który miał być ślepakiem, a był załadowany amatorsko prochem. Przecież to podczas kręcenia filmu się stało, kto by go na planie filmowym napierdalał przy innych ludziach?

 21. No – uszkodzone narządy od obrażeń, wywołanych pociskiem, który miał być ślepakiem, a był załadowany amatorsko prochem. Takie zagwozdki…

  Przeta to jego syn zginął od kulki

 22. Taka jest oficjalna wersja. Prawda jest inna

  Nie psuj, syn zabity z pistola z podmienioną amunicjąc świetnie się wpisuje w Twoją wersję i nawet mógłby ją potwierdzać

 23. Pierwszy krytyczny moment nastąpił na planie filmu Wejście smoka. Bruce Lee zemdlał i został przewieziony do szpitala, gdzie wykryto obrzęk mózgu. Jednak później okazało się, że obrzęk zniknął. 20 lipca 1973 r. Lee poczuł się źle. Po wzięciu tabletki przeciw bólowi głowy, przebywał w apartamencie aktorki Betty Ting Pei, gdzie zasnął i już się nie obudził. Wezwano karetkę i przewieziono go do szpitala królowej Elżbiety. Ogłoszono zgon, który według oficjalnych informacji nastąpił na skutek obrzęku mózgu spowodowanego przez pomieszanie środków przeciwbólowych ze środkami odurzającymi i alkoholem. Aktor osierocił Shannon Lee i Brandona Lee.

  Tyle w temacie, pojebało wam się z Brandonem Lee, on zginął na planie "The Crow", a nieoficjalne wersje i teorie spiskowe, to na forum dla płaskoziemców zostawcie.

 24. Nie psuj, syn zabity z pistola z podmienioną amunicjąc świetnie się wpisuje w Twoją wersję i nawet mógłby ją potwierdzać

  Dobra, już nie psuję. Brandon zastrzelony przez mnichów a Bruce wirującą pięścią jebnięty :roberteyeblinking:

 25. Dobra, już nie psuję. Brandon zastrzelony przez mnichów a Bruce wirującą pięścią jebnięty :roberteyeblinking:

  O, widzisz :korwinlaugh:

 26. pan stallone mając 44 lata zlał tommy morrisona.

  w wieku 60 zbił antonio tarvera, któremu finalnie pomogli sędziowie.

   ma rację i tyle…

  😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.