Jon Jones, który szykuje się do debiutu w wadze ciężkiej, liczy na to, iż jeśli będzie tam dalej wygrywał, ostatecznie zyska uznanie fanów i stanie się w ich oczach najlepszym zawodnikiem w historii MMA. Gilbert Burns uważa jednak, że przygoda Jonesa z wagą ciężką może się dla niego źle skończyć.

Gilbert Burns w rozmowie na swoim kanale w serwisie YouTube przyznał, że przewiduje, iż Jon Jones może w przyszłości spotkać się w klatce UFC z Francisem Ngannou, a przegrana z takim rywalem może zakończyć się dla niego źle.

Nie lubię gdybać, ale co się stanie jeśli Jon Jones zawalczy z Ngannou, a ten go brutalnie znokautuje? Co wtedy zrobi Jones? Po pierwsze, gdy jesteś niepokonany i nagle przegrasz, to dla ciebie trudna sytuacja. Jeśli do tego jesteś mistrzem, jednym z najlepszych zawodników i przegrasz po ciężkim nokaucie, to nie wiem jak może to wpłynąć na twoją psychikę.

Burns dodał również, że Jones powinien walczyć cały czas w wadze półciężkiej.

Uważam, że on powinien zawalczyć z Adesanyą. Zostać w wadze półciężkiej. Pobić Błachowicza, ponownie Santosa i innych zawodników.

Na razie nie wiadomo kiedy Jon Jones zadebiutuje w wadze ciężkiej UFC, ale mówi się o tym, że może on zmierzyć z wygranym nadchodzącej walki o pas mistrzowski pomiędzy Stipe Miocicem i Francisem Ngannou.

11 KOMENTARZE

 1. Jonesa czeka to, co każdego zawodnika.

  Był przezajebisty, ale już ostatnie walki pokazują że będzie pikowanie w dół.

  Tak było z Fedorem, Pająkiem i całą masą innych zawodników.

  Postawił wszystko na jedną kartę, bo lepiej spaść z dużego konia, a jest zawsze cień szansy że zanim go starość całkiem dopadnie, to zawojuje ciężką.

  Jak by został w 93 to w tym albo przyszłym roku by został ubity, a tak nawet w ciężkiej jak zbierze wpierdol, to odejdzie jako goat 93.

 2. Nie pałam sympatią do tego hultaja, ale w przeciwieństwie do Burnsa, uważam że Jones znajdzie w sobie motywację która zatracił w LHW i bedzie dominował. Z jego zapasami, mało kto mu zagrozi. Może Curtis

 3. Przegra to przegra po chuj drążyć…

  Trochę nudne jest czytanie w kółko o tym jak to Jones zle postąpił i jaki wpierdol zbierze w ciężkiej. Jak zaczynał to wielu twierdziło ze kolejna walka będzie przegrana. Gość swój rozum ma. Myślę ze glupi nie jest. Jedynie robi głupoty jak wielu w jego wieku. Końcówka w półciężkiej to byla dla niego rutyna. Osiągnął wszystko więc po chuj mial tam nadal tkwić. Poszedł po cos nowego. Po cos więcej.

  Mam nadzieję ze zatka wszystkim gęby wygrywając swoją pierwszą walke w królewskiej. Co więcej Jones od razu ma walczyć z mistrzem królewskiej więc…

  Warunki ma. Wzrost, szybkość, zasięg. Fenomenalne umiejętności defensywne i świetne zapasy. Nadrabia tym brak jebniecia aczkolwiek myślę ze zanim do walki wyjdzie trochę to poprawi.

 4. Nie lubię gdybać, ale co się stanie jeśli Jon Jones zawalczy z Ngannou, a ten go brutalnie znokautuje? Co wtedy zrobi Jones? Po pierwsze, gdy jesteś niepokonany i nagle przegrasz, to dla ciebie trudna sytuacja. Jeśli do tego jesteś mistrzem, jednym z najlepszych zawodników i przegrasz po ciężkim nokaucie, to nie wiem jak może to wpłynąć na twoją psychikę.

  Czy ja dobrze rozumiem? Czy on się martwi za Jona Jonesa, co Jon Jones zrobi, gdy zostanie znokautowany? A co ma zrobić? Obudzi się, wstanie i pójdzie albo się nie obudzi i go gdzieś wywiozą. Co go to zresztą chuj obchodzi…

  Jon Jones jak widać nie ma rozterek z cyklu: co by się stało gdyby, więc pójdzie i sam sprawdzi co się stanie, zamiast gdybać. Jedyny minus tej decyzji jest taki, że ze dwa lata za późno.

 5. Co do Bonesa patrząc na trzy jego ostatnie obrony to są dwie możliwości. Albo gość nie miał już motywacji w LHW i wychodził jak do kolejnego szarego dnia w swojej pracy albo zaczyna zaliczać regres i teraz już tylko gorzej skoro w jednej albo dwóch ostatnich walkach dużo ludzi uważa, że werdykt był niesprawiedliwy.

  Burns dodał również, że Jones powinien walczyć cały czas w wadze półciężkiej.

  Uważam, że on powinien zawalczyć z Adesanyą.

  Jones czekał tylko Izzy się zabierał jak pies do jeża i mówił że będzie gotowy w 2021 roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.