borys mańkowski marian ziółkowski

Marian Ziółkowski, które niedługo stanie do obrony pasa mistrzowskiego w walce z Borysem Mańkowskim, uważa, że jego rywal będzie chciał w starciu tym postawić na umiejętności zapaśnicze.

15 stycznia dojdzie do walki o pas wagi lekkiej KSW pomiędzy Marianem Ziółkowskim i Borysem Mańkowskim. Dla Mariana będzie to druga obrona tytułu.

Przed nadchodzącym bojem Ziółkowski w rozmowie dla KSW przedstawił swoje spojrzenie na najbliższego rywala i jego umiejętności.

Borys jest dobrym pięściarzem i trzeba przyznać, że zawsze fajnie boksował. Widać, że stójka sprawia mu frajdę i dobrze się w niej czuje. Jego styl nieco przypomina styl Mike’a Tysona. Nawet chyba Borys kiedyś sam o tym mówił, że się na nim wzoruje. Boks więc ma naprawdę dobry, ale wydaje mi się, że przede wszystkim, najmocniejszą stroną Borysa są zapasy. O ile w starciu bokserskim z Normanem Parkiem Borys pokazał się z dobrej strony, to jednak w walce MMA z Marcinem Wrzoskiem czy Arturem Sowińskim widać było, że nastawiał się na zapasy. Myślę, że w naszym pojedynku będzie podobnie i właśnie do zapasów będzie Borys dążył.

Marian Ziółkowski pas mistrzowski wagi lekkiej KSW zdobył w grudniu zeszłego roku, kiedy to pokonał przed czasem Romana Szymańskiego. W tym toku Marian walczył tylko raz. W kwietniu podczas gali KSW 60 zmierzył się z Maciejem Kazieczką i poddał go w drugiej rundzie walki.

Do drugiej obrony pasa w wykonaniu Mariana Ziółkowskiego dojdzie 15 stycznia podczas gali KSW 66, która odbędzie się w Szczecinie. Starcie o tytuł wagi lekkiej będzie walką wieczoru nadciągającego wydarzenia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Punisher14
Punisher14

Maximum FC
Lightweight

1,532 komentarzy 3,828 polubień

"Borys jest dobrym youtuberem"

Poprawilem. Nie dziekujcie :conorsalute:

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Dijaz
Dijaz

Bellator
Featherweight

4,001 komentarzy 8,516 polubień

Czuję, że to będzie dobra bitka. Albo chujowa. W zależności od płaszczyzny :siara:

Odpowiedz polub

Avatar of lemmy
lemmy

UFC
Strawweight

7,611 komentarzy 20,321 polubień

Borys będzie taki jak zawsze, ciekawe jak zawalczy Marian?

Odpowiedz polub

Avatar of Gurney Halleck
Gurney Halleck

Oplot Challenge
Heavyweight

169 komentarzy 199 polubień

Borys podzieli los Van Damme i prędzej 3 później zbierze gdzieś w poznańskim klubie od jakiegoś typa. ... Borys Jest dobrym pięściarzem - tyle, że to nie oddajeXD

Odpowiedz polub

Avatar of Raven
Raven

KSW
Heavyweight

6,119 komentarzy 24,141 polubień

Borys będzie taki jak zawsze,

W znaczeniu łasy na kasę i donejty?

Odpowiedz polub